Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się skąd na drogach samochody z rejestracjami na 4 znaki?
To nowe rejestracje dla samochodów z małą wnęką, najczęściej importowanych z Japonii czy USA.
W urzędzie bez dodatkowej opłaty wystarczy poprosić o taką ;)

Tradycyjny wymiar tablic to 520 na 114 mm. Nowe tablice mają wymiary 305 na 115 mm.


Tablice zostały wprowadzone do urzędów z dniem 1 lipca, aczkolwiek znajomy który w nie "poszedł" poleca też nową gaśnice, apteczkę i aktualne dokumenty mieć zawsze przy sobie, policja go co 2 dni zatrzymuje zapytać "PANIE A CO TO!?" ;)

Taka #ciekawostki z #motoryzacja
n.....t - Zastanawialiście się skąd na drogach samochody z rejestracjami na 4 znaki?
...

źródło: comment_5TZMATiFxQfibSbagIrudqKLS8Vl31rJ.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 125
@nint: największa beka, jak janusze sobie zakładają do passatów bo szpan :P (oczywiście nie mówię tu o passatach z USA)
  • Odpowiedz
@24-Sto: największa beka to jest jak koleś ma rozj3banego golfa 2 który jest wart może 2 tysiące i zakłada sobie tam tablice zamawiane np. K5 KLEX za 1000 pln czyli 50% wartości auta.
  • Odpowiedz
@07zglosSie: bo to są ludzie z mentalnością debili, kupują jakieś rozj3bane auto za grosze typu golf2, civic 95-98, honda prelude i myślą, że są panami świata i szpanu. Z daleka już z samochodu napi3rdala ruda tańczy jak szalona, albo jakiś gówno rap. Auto warte niecałe 2 tysiące, to zamiast dołożyć ten jeden tysiąc z tablic i kupić coś "świeższego" to on jeździ Hondą Civic 95 rocznik z naklejką na zderzaku "pokaż
  • Odpowiedz
@samuraj24
@JudzinStouner
Ale z drugiej strony, #!$%@? wam do tego, ze ktoś do gruza i lepa montuje małe tablice XD
Idąc waszym tokiem rozumowania to nikt kto ma auto za kilka tys nie powinien nawet 98 tankować, no bo jak to tak, do takiego gruza?

A to czy to wygląda #!$%@? czy nie to już kwestia gustu XD mi też się nie podobają, ale to nie ja wydalem 1k na tablicę
  • Odpowiedz
@07zglosSie: Ja nie mówię bez mózgu o małych tablicach - które masz za darmo. Tylko o tablicach indywidualnych, które kosztują 1000 PLN . I k0rwa chodzi mi o to jeleniu, że takie dzabny co zakładają takie tablice do takich złomów to typowi idioci. Którzy jeżdżą ile fabryka dała po wsiach, miastach. Wieczorami driftują na parkingach, no typowe j3bane buraki, którzy myślą, że jak mają auto za 1000 zł i tablice typ
  • Odpowiedz