Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LittleWhite: jak lubię RPG czy jrpg to ta gra mnie znudziła. Duuużo grindu. Zabijasz potwory na jednej mapie, odblokowujesz następną i tam zabijasz. Potem kolejna mapa i znowu to samo. Nie dałem rady i sprzedałem.
@LittleWhite: No właśnie na tym polega fenomen tej gry. To coś około 20 część serii, która polega tylko i wyłącznie na rąbaniu potworów i się nie nudzi. Tak jak nienawidzę grindu, tak tutaj bawię się świetnie grając w MH:W a wcześniej 2 części na PSP.
  • 0
@Nizki Dobrze wiedzieć, kiedyś same rąbanie może by mnie wciągnęło, a tak to teraz liczę na jakąś historię nawet średnią/ w miarę ok. A nie lubie gier z widokiem izometrycznym więc wszelkie divinity odpadają ;/
@LittleWhite może to jest grind ale odpowiedzią jest system walki i upgrade ekwipunku. Każda bron to tak jakbys zmieniał klasę, niektóre trudne do masterowania. Jak ci sie nudzi mozesz zmienić broń. Pod każdą bufukesz ekwipunek. Oczywiście mozesz grac na jednym ale najlepszy wyniki osiągniesz dostosowując ekwipunek do broni bądź do potworów albo po prostu do tego co chcesz robic bo mozesz nawet leczyć potionami. I właśnie gromadzenie sprzętui broni jest trudne więc