Wpis z mikrobloga

Czy to jest jakiś żart? Koleś zagrał 3 mecze na MŚ, a teraz nie jest w stanie zagrać 90 min. #!$%@?, minęło 2 miesiące od meczu z Japonią. Rakitić grał do finału, prawie każdy mecz w fazie pucharowej z dogrywką i #!$%@? 2 mecze ligowe La Liga po 90 min, a wielki pan piłkarz nie może wytrzymać tempa polskiej ekstraklapy. Śmiech na sali.

#ekstraklasa #pazdan #legia #pilkanozna #mecz
gacek1197 - Czy to jest jakiś żart? Koleś zagrał 3 mecze na MŚ, a teraz nie jest w st...

źródło: comment_I06Ru4tGrGj9l3AoqqRm9QA8Pr49HPpl.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@gacek1197 a może tutaj nie chodzi o przygotowanie fizyczne tylko psychiczne, może chłopak jest załamany, zniszczony psychicznie przez ludzi twojego pokroju którzy wylali na niego i innych wielkie wiadro syfu.
  • Odpowiedz
@Noiser13 życzenie śmierci jest #!$%@? hejtem. Krytykowanie za brak zaangażowania jak najbardzie. Te patałachy, bo inaczej tego nie można nazwać nic nie grały. Legia potem się solidaryzowała z "reprezentacją". Zanim nazwiesz mnie kibicem, który jest jak flaga na wietrze to wiedz, że już im nie raz dawałem szansę. We wrześniu zaś będę kibicować. Ale panów piłkarzy pokroju Grodzickiego, pazdana, Peszki i innych dziadów którym się nie chce biegać będę krytykować. Bo to
  • Odpowiedz
@zjadacz_Cebuli krytyka a życzenie śmierci to co innego, krytykować można legie za ich dotychczasowe występy ale nigdy bym nie życzył komuś śmierci, zresztą co się dziwić, to są kibice legii, wystarczy sobie przypomnieć spotkanie na parkingu
  • Odpowiedz
@Noiser13 patrząc na to co robią to nie zdziwił bym się jakby się to znowu tym skończyło. Ja sam nie popieram siłowych i agresywnych rozwiązań, no ale ja nie jestem kibicem legii, nie mieszkam nawet w Warszawie. Wkurzam się bo jak długo ekstradupa będzie na dnie tak długo reprezentacja nie będzie mieć zaplecza. Z polskich klubów to kibicuje tylko A i B klasie okręgu skoczowskiego. Chłopaki nie biegają za piłką dla kasy
  • Odpowiedz
@cptsparrow: ale wiesz że każdy ma inną psychikę? To, że Borek uważa tak czy inaczej nie oznacza, że piłkarze w ekstraklasie nie czują presji. Więc przeciwnie. Wiele osób myśli, że jak zarabiasz porządne pieniądze to już nie masz problemów, żadnych stresów i ogólnie perfekcyjne życie. Ale tak nie jest. Nie ze wszystkimi. Oni też są ludźmi. Ta opinia Borka jest idiotyczna. Klasyczne postrzeganie świata, skoro ja potrafię sobie na spokojnie radzić
  • Odpowiedz
@andrzejoholik: no i nie bronie oczywiście piłkarzy bo zagrali tragicznie. Ta cała sprawa z Pazdanem może wynikać z tego, że ma słabą formę na treningach. A co później ma powiedzieć trener przed mediami, że Pazdan aktualnie gra #!$%@? i dlatego nie wchodzi? Lepiej zwalić winę na mistrzostwa
  • Odpowiedz
@brednyk: oczywiście. To przede wszystkim bardzo inwidualna sprawa. I mówienie kto może czuć presje a kto nie jest po prostu idiotyczne. Idąc drogą Borka jaką może czuć presję pielęgniarka? Prawdziwy stres może odczuwać żołnierz który jest otoczony przez wroga... No nie naprawdę nie idźmy tą drogą. Ludzie całe swoje życie poświęcają na badanie psychiki. Wymaga to lat nauki, praktyki, badań. Ale przyjdzie Ci taki Korek i powie: "no nie przyjacielu TY
  • Odpowiedz