Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ciechana robi Marek Jakubiak były wojskowy, poseł od Kukiza

https://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Jakubiak

Ma kilka lokalnych browarów, nie ściga się z masówką bo twierdzi że to nie ma sensu, woli robić piwa droższe ale te bardziej niszowe.

Piwka ma naprawdę dobre. Albo to piwo leżało gdzieś na słońcu długo albo browar dał dupy bo czytałem z nim wywiad i kiedyś jeszcze na początku z winy tego że robią wszystko tak jak kiedyś podczas produkcji to
Zasponsoruje i wyślę Złotego Bażanta że Słowacji (te co w Polsce są dostępne to sikacze rozlewane w Polszy, stąd też ponoć smak nie taki jak ma być).
@Damianowski piwo nawet pół roku po terminie może być dobre, ale, bo zawsze jest ale, liczy się przechowywanie, jak jakiś baran przechowuje piwo w cieple albo postało na słoneczku to niestety maszyna do leżakowania nie pomoże. Jeszcze gorzej z ciechanami, które już przy produkcji mają krótką datę ważności. Jednak uważam że to piwo gdy wchodziło na rynek i o ile dobrze pamiętam szczyciło się na początku data ważności dwóch tygodni było zupełnie
@Damianowski Raciborskie miodowe to najlepsze piwo z miodem jakie było mi dane pić, tak więc serdecznie polecam jeśli kiedyś będziesz miał okazję być na Śląsku i takowe piwo znaleźć w jakimś sklepiku.
Ogólnie jeśli chodzi o region śląski to gorąco polecam wszystkim piwa spod marki Raciborskie, jedne z moich ulubionych piw ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Damianowski A ja sie nie zgodze z opinia :) Zawsze jak kupuje Ciechana Miodowego z dluzsza data waznosci niz Ty akurat trafiles to jest naprawde dobre. Moze akurat miales pecha, ja osobiscie lubie to piwo ;) Czekam na recenzje Corony Extra :D
@Damianowski: Jak piana wybija po otwarciu (a nie jest to piwo, które ma fermentować w butelce) tzn. że się zepsuło, było źle przechowywane albo doszło do zanieczyszczenia. Ogólnie do wylania w kanał. Polecam ponowić test. ;)