Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wychodzimyzprzegrywu #przegryw ##!$%@? #tfwnogf #henioslaw
Znacie Heniosława? Skoro jesteście na wykopie to pewnie tak. Taki spierdox z kucem co robił różne przeróbki z papieżem i wrzucał na yt. Trafiłem dziś na mirko na wpis, że @Henioslaw (tak, ma tu konto) ogarnął się. Z ciekawości wszedłem na jego konto na yt i co widzę? #!$%@?ł wszystkie filmiki z papajem i inne takie. Za to wrzucił dwa nowe. A na nich co? Nowy, lepszy Heniosław. Ze śmierdzącego kuca chodzącego w obsranych bawełnoświatach stał się całkiem nieźle wyglądającym kolesiem (no homo). W tych filmikach wyjaśnia, że w ciągu ostatniego półrocza w jego życiu zmieniło się więcej niż przez całe dotychczasowe życie. Wyszedł z piwnicy, znalazł nowe zajawki, znalazł sobie grupę znajomych. Jednym słowem ze #!$%@? stał się normikiem. I co ciekawe, chce się tym sposobem na wyjście ze #!$%@? podzielić z innymi.
Pewnie po przejrzeniu jego dwóch najnowszych filmików (szczerze mówiąc nie wiem dlaczego nie #!$%@?ł tego filmiku z pakującym papajem - chociaż on też ma trochę przesłanie motywujące) większość z was stwierdzi, że to jakieś #!$%@?, nowy Kołcz Majk albo inny Grzesiak. Ale wiecie co? Ja to kupuję. Po raz pierwszy widzę, że ktoś z kim mogę się identyfikować (piwniczący spierdon bez perspektyw socjalnych i zawodowych) może wyjść z przegrywu. Coś mnie tknęło do zastanowienia się nad sobą. Bo skoro ktoś podobny do mnie może się ogarnąć (i widzę to na własne oczy, a nie tylko słyszę #!$%@? zawodowych kołczów), to chyba i dla mnie jest nadzieja.
Wiem, że nie będzie łatwo, ale gorzej już chyba być nie może. 26 lvl kissless virgin here, NEET od prawie 4 lat. Na pewno będzie boleć. Nie wiem od czego zacząć. Ale po tym co zobaczyłem u Heniosława widzę jakieś światełko w tunelu. Łatwo nie będzie, ale jestem dobrej myśli. Fajnie by było, gdyby Henio zwiększył swoją aktywność na mirko, bo wg mnie dla wielu #!$%@? może być przykładem, że się da. Wystarczy tylko chcieć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
OP: @Goralek_Skalny: ale co było? Że on się ogarnął czy że ja jestem przegrywem?
@Szarozielony: nie chcesz to nie wierz. Przejrzyj tag #przegryw, tam ktoś rano wrzucił dziś jego najnowszy filmik. Widzę, że @sokytsinolop też ma ten wpis za reklamę. W takim razie po #!$%@? go dodawał?
@Henioslaw: z anonimowych bo stalkują, a nie chcę by ktoś mnie zidentyfikował. Gdybym był normikiem to bym się tego nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Postaram się walnąć coś, na podstawie czego anonek będzie mógł działać. W moim odczuciu jednak nie ma o czym mówić. Akceptujesz szambo, do pewnego stopnia. W pewnym momencie, kiedy jedyna alternatywa to #!$%@? się, zaczynasz próbować nowych rzeczy, bo nic cię już nie trzyma. Znika strach/opór przed niepowodzeniem, który bierze się z troski o ego (ego nie cierpi, że mu nie wychodzi, jeśli nie próbujesz nowych rzeczy). Kiedy ego przestaje