Wpis z mikrobloga

Dlaczego w większości przypadków ludzie mają takie opory aby usiąść obok kogoś obcego w komunikacji miejskiej? Osobiście widzę wolne miejsce, siadam bo kupuje bilet i można powiedzieć że należy się jak psu buda. To chyba trochę jak ze sraniem, niby każdy pierdzi i do tego jest kibel przeznaczony żeby załatwić swoje sprawy jak trzeba i do końca. No ale jak przeczuwamy że ktoś jest obok to blokada odbytu XD pozostałości z jakiś zwierzęcych instynktów obronnych czy jaki #!$%@?.

#gownowpis #przemyslenia #heheszki
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@RobertKowalski: fajny patent, zacznę chyba stosować XD

@imkazea: Ja dzisiaj zaobserwowałem że ludzie w pociągu bez przedziału siadali w kratkę i nie było miejsca gdzie ktoś siedział obok siebie tylko zawsze jedno wolne miejsce poprzedzało kolejna osobę XD jak w kratkę
  • Odpowiedz
  • 0
@Dirge91: Chyba każdy to lubi bo jest większy komfort przestrzenny. Ale jak nie ma gdzie usiąść to myśle ze nie miał byś sam problemu aby usiąść obok kogoś zamiast stać. A sporo ludzi ma z tym problem XD tak jak @imkazea: napisała. Jeżeli to nie typ z pod ciemnej gwiazdy to można siadać chociaż mi to wszystko jedno bo czasem sam jak zakapior wyglądam XDD
  • Odpowiedz