Wpis z mikrobloga

@qlimax3: rok 2018 ludzie wciaz maja bol dupy o to kto ile komu placi za jego uslugi i ze HIRURK ktory ratuje RZYCIA powinien zarabiac 200 miliardow miesiecznie, a pilkarze za bieganie za pilka conajwyzej 100zl za mecz.
zaciera się problem, który istnieje naprawdę, czyli naturalizacja.


@choksondik: naturalizacja nie jest problemem, tylko czynnością uzyskania obywatelstwa sposobami regulowanymi ustawą z dnia 2 kwietnia 2009 r. o obywatelstwie polskim (Dz.U. 2012 poz. 161, z późń. zm.)

to tak jakbyś powiedział, że inkarceracja jest problemem
@qlimax3: nie znałem jej wcześniej. Pierwszy raz widziałem ją w akcji 2 tygodnie temu na ME. Udzieliła potem wywiadu gdzie zadedykowała z sympatii medal Szaranowiczowi. #!$%@? mać, jaka to jest przyjemna i mega pozytywna osoba to po prostu "ohui" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Vivadis

przeciez ona jest wg wykopowych standardow "ciapata"


Co Ty gadasz stary? Jaka ona ciapata? Ma matkę Polkę, od 2 roku życia mieszka i
@carbyne: 1. nie mówię o naturalizacji w prawie polskim
2. naturalizacja w lekkiej atletyce jest problemem, akurat z tego co mówił dzisiaj Tomasz Majewski to IAAF zaostrza okres karencji z 2 na 3 lata, więc coś się dzieje, żeby przeciwdziałać temu.
@choksondik: ja akurat tylko wspomniałem, gdzie u nas jest regulacja prawna tego zjawiska; ale ogólna zasada dotyczy wszystkich krajów - nie można powiedzieć, że "naturalizacja to problem", tak jak nie powiesz, że "broń to problem", czy "internet to problem". No chyba, że powiesz, ale wtedy to też byłaby pomyłka.

ponad to, nie dostrzegam zupełnie "idiotyzmu" tego autora w kwestii zacierania problemu - jak już to prędzej zdaje się go uwypuklać...

przy
@carbyne: Tak, nie chodzi o kwestie rasowe i genetyczne, to normalne, że ludzie się mieszają. Chodzi o kupczenie obywatelstwem. Z jednej strony mamy ludzi, którzy są Francuzami, Niemcami o ciernej karnacji, a z drugiej Etiopczyków i Kenijczyków nie związanych z Turcją, którzy dostali obywatelstwo ot tak.