Wpis z mikrobloga

@FabianBlendzior: Ze dwa lata temu ktorys z wykopkow zrobil wywiad wsrod jego sasiadow . Okazalo sie, ze mieszka samotnie z matko i pracujo w jednej sieci marketow na rozne zmiany xD. Bierze kupe lekow psychotropowych i jest mega nieudacznikiem . Szkoda, ze nie poszedl w youtuba bo mial do tego duzy talent - w tym moglby osiagnac tez sukces zyciowy . Taki Kruszwil to przeciez mega goowno - marna podrobka a
@fluxy: O jakie ? Tez lubie Testo ale to jest prawda jak jestes bezmozgim fanem to nic nie poradze . Testo byl swietnym trollem i niczym wiecej polaczku , przeciez on nawet nie nalezy do finansowej klasy sredniej w Stanach nie mowiac o tym, ze jest samotnym i chorym na depresje 40 latkiem .
@allladino gościu, każdy 'fan' testo wszystko co pisze to satyra. Z tego co widzę to ty masz ból dupy o to że ktoś ci zwrócił uwagę. A to już kwalifikuje cię do bycia bezmózgiem, nic ci na to nie poradzę ¯_(ツ)_/¯
@allladino zgadzam się że testo był przegrywem i dlatego trollowal ludzi ale boli mnie to że mówił prawdę i ty jesteś na to doskonałym przykładem xD koniec, nie mam czasu na dyskusję z 16latkiem
@fluxy: Zaczeles mnie obrazac wiec o co biega ? To ty pokazales klase . I nie mam zadnego bolu dupy o Testo sam go lubilem i pisalem we wczesniejszym poscie, ze moglby sie wybic na youtube bo jest 100 razy lepszy od kruszwila .