Wpis z mikrobloga

Kiedy wy ogarniecie, że na wynagrodzenie wpływa to co umiesz a nie lata pracy? XD


@warning_sign: niezupełnie, to tylko jeden czynnik i równie ważna jak nie ważniejsza jest jeszcze umiejętność zaprezentowania i sprzedania się. Brak skilla to spora przeszkoda w dostaniu dobrej stawki, ale sam skill automatycznie nie daje odpowiednich pieniędzy.
@mialamniezakladackonta:

Po prostu… w bawełnę nie owijając, SharePoint mnie wypatroszył, a gnijące flaki wrzucił do studni z kwasem. Wziął moje zaangażowanie, zapał, zadowolenie i satysfakcję, przemielił na łajno, wlał mi do gardła cały jego kubeł i z wrednym uśmiechem zawołał: “come for more, bitch!”. Miesiąc wytrzymałem, dwa miesiące wytrzymałem, kwartał wytrzymałem. Ale po czterech miesiącach miałem już serdecznie dość.
@budyn: nie będę tak bluźnić, bo nie było tak źle, sporo się nauczyłam zwłaszcza pod kątem miękkich umiejętności - kontaktu z klientem biznesowym, prezentacji, jak efektywnie zbierać zakres i wymagania do projektów żeby potem obyło się bez przypału i eskalacji, ale faktycznie sharepoint (technicznie) to studnia z dnem i wcale daleko do tego dna nie ma. Wyciągnęłam z tego to co chciałam, żeby miec jakąś podstawę i baze, teraz chce iść
nie prosiłam o opinie o tym co robię i ocene ile potrafię


@mialamniezakladackonta: Pytasz o stawkę, która zależy od tego co robisz i co potrafisz, a nie od stażu, który przedstawiasz jako swoją podstawową zaletę.

nauczyłam zwłaszcza pod kątem miękkich umiejętności - kontaktu z klientem biznesowym, prezentacji, jak efektywnie zbierać zakres i wymagania do projektów żeby potem obyło się bez przypału i eskalacji


Czyli nic związanego ze stanowiskiem developera.

troche c#