Wpis z mikrobloga

SPriest, Enh/Ele Shaman, Affli Lock czy BM Hunter jako pierwsza i prawdopodobnie jedyna przez dlugi czas postac w wowie? Ominelo mnie kilka dodatkow Wowa, wiec ciezko sie polapac w zmianach, nawet czytajac jakies poradniki. Postac glownie do pve :)
#wow #worldofwarcraft #mmorpg
  • 26
  • Odpowiedz
@Sebus_PL: napisałem, że ele/resto. Od classica grałem shamanami/rogue, do physical dpsu mam tego drugiego, gdzieś w pandach zrobiłem reroll z shamana na druida do resto i w sumie nie zaluje. ;)
  • Odpowiedz
@Jakubon: @Nattana: spoko, nie płaczcie, jak chcecie grać szamanem to grajcie szamanem, resto zawsze będzie viable, po za tym meta moze sie jeszcze zmienic. To fakt szaman nie jest aktualnie mocny, ale moze dostanie jakies buffy na hotfixie. No a z reszty wymienionych to lock chyba jest najlepszy tylko jak ktos wczesniej powiedzial - badzcie przygotowanie na zmienianie specek.
  • Odpowiedz
@Nattana: Ja gram Ench szamanem i jest bardzo przyjemnie. Zawsze w topce dps na obecnych dungach. Co prawda poziom jeszcze biję bo mam 115 ale i tak jest dobrze, więc nie rozumiem tu narzekań.
  • Odpowiedz
@Luckysi: Jeszcze nie zrobilem postaci XD ale juz chyba podjalem decyzje. Hunter survi/BM. Z tego co szukalem w sieci, to shaman faktycznie jest w kiepskiej pozycji teraz, a shadow priest juz w ogole. Warlocka sobie daruje, ale tylko dlatego, ze juz kiedys troche nim gralem.
  • Odpowiedz