Wpis z mikrobloga

Mirki jakie znacie gieldy, platformy forex itp. gdzie jest dostep do order booka i mozna sie polaczyc przez api.
Na gieldach kryptowalut to standard ale zeby miec order book i api do tradycyjnych par jak EUR/USD, GOLD/USD itd to ciezko cos znalezc. Ktos cos wie? Z tego co znalazlem to tylko XTB.com ma cos co w miare odpowiada moim potrzebom, ale potrzebuje alternatywy.

Do tych co beda pisac, ze order book to tylko fake walle to prosze sie powstrzymac od komentarza :)

#forex #gielda #trading #kryptowaluty
  • 10
@Fryderyk94: @Drakii: xtb i jeszcze jakies 2 maja. Ale faktycznie to sredniowiecze. Bylem zaskoczony gdy zaczalem przegladac brokerow. Wiekszosc nawet nie ma API zeby sie polaczyc przez wlasna aplikacje. Ale nie dziwie sie bo staraja sie wyleszczyc jak najwiecej ludzi.

Nigdy sie nie interesowalem takimi gieldami z prawdziwego zdarzenia, gdzie trzeba wejsc wiekszym kapitalem, ale widzialem, ze tam maja order booka. Da sie jakos dostac do tych danych bez wywalania
@Fox7er: Nie mam teraz czasu doglebnie czytac o Sierra chart, ale to chyba cos co mnie interesuje. Dzieki za namiary.
Quant map odpada bo to juz taki pol gotowiec, a ja mam pomysl na wlasne rozwiazanie tylko potrzebuje duzo czystych danych.

Piszac o zabawce dla naiwnych od Aliora co miales na mysli? Tez jakis "pol wskaznik" czy order book?