Wpis z mikrobloga

W miejscowości w której jestem, od wczoraj od około 21 nie ma wody. Wodociągi nie wiedzą co się stało. Nie wiedzą gdzie jest awaria i kiedy uda się to naprawić. Amba fatima - było i nima. Są tutaj dwa duże sklepy - biedronka i polomarket. Zgadnijcie jaka dzisiaj niedziela:) Oprócz nich są dwie żabki i kilka mniejszych sklepików. Zapomniałem dodać, że turystów jest pewnie z ponad 10,000 osób w samej tylko tej miejscowości, a wody nie ma cała część gminy zaopatrywana przez to ujęcie wody. Zgadnijcie kiedy zabraknie wody pitnej w sklepach? Mam tylko nadzieję, że wśród turystów tutaj są posłowie PiS...
#niedziela #pis #zalesie #polska
  • 53
@staniu: Brak handlu w niedziele jest głupi moim zdaniem, owszem. Awarie się zdarzają ale dziwne że nie wiedzą co się w ogóle stało. Rozumiem że sytuacja kiepska, jeszcze w taką pogodę. Mam jednak pytanie, czy tylko ja kupuję zgrzewkami wodę do domu? Nie ważna jaka niedziela to za cholerę by mi się nie chciało iść po butelkę wody do biedronki. Nie kupuję również wody jak otwieram ostatnia, zawsze mam zapas na
@staniu: ale srogi fejk. Zdradzę Ci sekret. Jak kłamiesz to nie możesz co chwila pisać "pewna osoba, w pewnej wiosce"

Przez brak wody nikt Cię nie wystalkuje i zlewów nie wyśle, więc jeżeli to taka miejscowość, gdzie 10k turystów siedzi, 5x tyle mieszkańców pewnie - to możesz spokojnie powiedzieć gdzie to.

A no tak. Wtedy ktoś zweryfikuje fakty.

Wieczny hejt na zakaz handlu, ale miej godność nie kłamać
@ediz4: ale ja nie krytykuję tego, że jest awaria. Niestety wprowadzając ustawę drastycznie zwiększyliśmy prawdopodobieństwo, że jak już awaria wystąpi to jest większa szansa, że będzie uciążliwa bo jest więcej dni w które zamknięte są sklepy. W tym przypadku akurat nie kupisz wody, innym razem może być potrzeba czego innego.
ale ja nie krytykuję tego, że jest awaria. Niestety wprowadzając ustawę drastycznie zwiększyliśmy prawdopodobieństwo, że jak już awaria wystąpi to jest większa szansa, że będzie uciążliwa bo jest więcej dni w które zamknięte są sklepy. W tym przypadku akurat nie kupisz wody, innym razem może być potrzeba czego innego.


@staniu: Oczywiście że kupisz - w sklepach typu Żabka, na stacjach benzynowych. A jeśli awaria trwa długo to pretensje do samorządu że
@yshtarr: Również filtrowałem ale stwierdziłem że mi się powoli nie opłaca i uciążliwe jest. W domu nie ma problemu, ale jak wychodzę z domu to i tak muszę kupić
@ediz4: oczywiście, że są otwarte również mniejsze sklepy. W pierwszym wpisie zresztą o tym napisałem. Może dla ciebie czy dla mnie brak tej wody to nie jest jakiś ogromny problem, ale bardzo wielu jest takich dla których brak wody w kranie=III wojna światowa. Od 6 rano biegali ze zgrzewkami. W takich sytuacjach jest panika i wszyscy kupują nagle na zapas bo nie wiadomo jak długo wody nie będzie. Siłą rzeczy zapasy