Wpis z mikrobloga

@nonabl3: wsiadasz w 208 (skoro centrum) i wysiadasz na Balice autostrada następnie ulicą spacerową 5-10 minut spacerku i jesteś na miejscu przy pasie, musisz się 'cofnąć' przejść pod autostradą i skręcić w prawo w spacerową, ewentualnie pociagiem do przystanku Olszanica i 20 minut spacerku.

Samolotowi fascynaci, w jaki dzień tygodnia i o jakich godzinach najlepiej wybrać się do #krakow Balice żeby pooglądać startujace i lądujące #samoloty ?


aktualnie chyba najlepiej wybrać
@Andczej: Przylot z Czikago jest około 10 rano, niestety i tak mógłbym być tam później :) Rzeczywiście 208 dojeżdża nie daleko miejsca przy pasie, to nic, że jest tam zakaz, chyba aż tak bardzo tego nie egzekwują? :)
@Andczej: Wiem, że jest na Spacerowej punkt widokowy zaraz przy oświetleniu podejścia, z drugiej strony autostrady jest tylko ogrodzenie i dość ruchliwa droga, nie ma tam gdzie stanąć. Dobrze wiedzieć, że 208 jedzie tak blisko spacerowej, bo marsz z samego lotniska mi się nie uśmiechał :)
że z tego miejsca najlepiej?


@Skyler: tak, tzn to takie najłatwiejsze i najbardziej popularne miejsce

A gdzie najlepiej się udać jak się ma auto i chciałoby się oglądać z niego?


też tam tylko tam jest zakaz więc musisz stanąć gdzieś wcześniej
@nonabl3: ja polecam miejscówkę na szczycie górki, powyżej tej klasycznej miejscówki, do tego wycieczka pociągiem do Olszanicy i spacer ze stacji polnymi drogami ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w nieodległej przyszłości pojawi się mapka spacerowa po okolicy Olszanicy i lotniska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam jeszcze, że gdy wieje ze wschodu/północnego-wschodu to samoloty startują w Twoją stronę ( ͡~ ͜ʖ ͡