Wpis z mikrobloga

Witam, mam w planie uciec w najblizszym czasie na tiry do uk lub irlandii, generlnie wyspy z racji ze znam nawet dobrze angielski, nastawiony jestem na cel zarobkowy, wiec jakis "#!$%@?" lub duzo mocnej jazdy - mile widzane, ogolnie doswiadczenie 2 lata na plandece, miedzynarodowki (D,CZ,A,F,SK,H i pare razy I), tandem / ciagnik, mistrz kierownicy
27 lat, bardzo dobra sprawnosc fizyczna (sportowiec), malo sypiam, nie choruje, uczciwy, pracowity, kumaty, bardzo dobra organizacja pracy wlasnej.
Pytanie do was teraz - czy ktos z naszych kochanych MIRKOW mialby ogarnac jakas prace? tylko zatrudnienie, ewentualnie mala pomoc przy wymianie dokumentow jesli trzeba, oczywiscie w zamian za wszystko proponuje dobre wynagrodzenie, nie potrafie sie okreslic ile to bedize ale bez najmniejszego problemu sie dogadamy, pozdrowienia i licze na info

#praca #uk #anglia #irlandia #emigracja #tiry #transport #ciezarowki #bekaztransa #kierowcy #zycietruckera
  • 17
@TonyMontanaWCH w irlandii uderzaj do hanona albo dixona. Sam pracowalem w innej, ale do tamtych latwiej sie dostac(przynajmniej bylo). W obydwoch masz nowe sprzety, w dixonie volva natomiast w hanonoe dafy. Zreszta jest tam tyle firm ze mozna przebierac jak #!$%@?.
Jak masz jakies pytania, to wal smialo. Pracowalem w uk i irlandii na ciezarowkach
@Pierogi_z_miesem: lepsze UK czy Irl (standard życia, atmosfera w pracy, zarobki)?
Chcąc wyjechać i by trochę odłożyć przy tym żyjąc normalnie (studio lub pokój dla singla) ile jestem w stanie odłożyć na kontrakcie i na Ltd?
Wyjechanie zaraz po kursie to dobry pomysł czy średni (lvl >25, znam ang b1/b2)?
UK tak w ogóle to dobry kierunek emigracji dla kierowców?
@dariusek: lepsze UK czy Irl (standard życia, atmosfera w pracy, zarobki)? Wg mnie podobny standard, w jednym i drugim kraju zylem podobnie. Atmosfera i zarobki wiadomo, zalezne od firmy. Jak pracujesz na ltd, a cokolwiek Ci sie nie spodoba to poprostu zglaszasz do agencji i mowisz ze tam wiecej nie pojdziesz.


Chcąc wyjechać i by trochę odłożyć przy tym żyjąc normalnie (studio lub pokój dla singla) ile jestem w stanie odłożyć