Wpis z mikrobloga

Dlaczego ateiści często chrzczą swoje dzieci? Mimo, iż moi synowie są bez chrztu to odpowiem wam na swoim przykładzie.

- setki awantur
- groźby wydziedziczenia żony
- płacz i szantaż emocjonalny teściowej
- specjalna msza w intencji naszego nawrócenia
- nasyłanie po kolei każdego z rodziny by nas opamiętał
- nasłanie na żonę w pracy (by mnie nie było) księdza

Ile moja żona przepłakała z tego powodu głowa mała. Zmuszenie kogoś do ochrzczenia swoich dzieci poprzez ostracyzm i szantaż to nie przegrana ateisty, ale dowód na brak RiGCzu u katoli.
#bekazkatoli #gimboateizm #ateizm #katolicyzm
  • 219
To, że piszesz coś anonimowo w internetach nie powoduje, że mówisz coś głośno. To raz.


@simperium: 1000 plusów to kilka tysięcy odbiorców, nawet na wykładzie na uniwerku nie zbierzesz tylu słuchaczy. Kropla drąży skałę.

A dwa, podziękuj politykom za pewne rzeczy.


@simperium: Politycy mają w dupie wiarę. Nie będzie elektoratu kościelnego nie będzie takich polityków.
  • 152
@komodus91: @lakukaracza_: trochę wam też brak rigczu. Zamiast wykazać rodzinie, że ich wiara jest pusta nieprawdziwa, fałszywa i bazuje na tym co sąsiedzi bazują, to siedzicie cicho, by potem w internetach opisywać jacy to katolicy są be.


@simperium Próba udowadniania komuś, że jego wiara jest pusta i fałszywa to droga do nikąd i tylko spowoduje spory. Bo tu nie chodzi to jaka jest religia tylko chodzi o wiarę. Wiec sytuacja
@lakukaracza_ ja ochrzcilem dlatego, ze mam to w #!$%@?. Bedzie chcial to bedzie chodzil, nie bedzie chcial to nie bedzie chodzil. Zona chciala slub koscielny to #!$%@?... kocham ja, wiedzialem ze jest chrzescijanka, mi korona z glowy nie spadla a ona byla zadowolona. Tak samo z chrztem. Msza na roczek. #!$%@? rodzina zadowolona. Poszedlem nie dlatego ze tak wypada, tylko dlatego ze ja kocham i wiem ze to dla niej wazne. Mlody
@simperium Nie, katolicy nie są be, tylko dziwnym trafem zdecydowana większość osób z poprzedniego pokolenia, którą znam i absolutnie wszyscy z drugiego pokolenia są właśnie tacy jak u kolegi @lakukaracza_.
Ja rozumiem, wiara katolicka sama w sobie jest "czysta", ale niestety duża część tej społeczności ma nierówno pod sufitem. Nagle jak ktoś ma inne poglądy nie daj Boże jest ATEISTĄ to zaczyna się wyzywanie, jakieś nawracanie na siłę, durne dyskusje, w
@Variv: ty chyba nie masz rodziny albo nie rozmawiales nigdy z takimi niby katolikami, to jest beton o ktory jedyne co mozesz to sobie leb rozbic, zostal bym scisniety od bezboznikow i wszyscy by sie obrazili, a wnioskow zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@komodus91 Napisałem jak powinno być, a nie jak jest.
@simperium:

przestan ludziom wchodzic w zycie prywatne

hurr durr czemu im nie powiedziales ze źle wierza i ich wiara jest glupia


XDDDD
Pod postem o tym, że ateisci chcą żyć bez kłótni i spierania sie z sekciarzami ktorzy wymuszaja na nich co mogą.
Ty ogarniaj swoich wspolwyznawcow, nie zrzucaj tego na innych. To wy macie w statucie gloszenie i nawracanie, więc nie masz najmniejszego prawa chocby zajaknac sie, ze ateista robi