Wpis z mikrobloga

@The_Riddler: Zajrzyj na mapę to ogarniesz że wielkopolskie, śląskie i pomorskie należało do Polski przed wojną. O czym ty pleciesz to ja nie wiem. W wielkopolsce gdzie nie szczepi 6 % tylu potomków owych przesiedleńców nawet nie ma, bo oni trafiali na ziemie odzyskane. Najwięcej potomków przesiedleńców jest w lubuskiem, gdzie liczba antyszczepionkowców jest dużo mniejsza niż w podanych trzech województwach. Po co uprawiać jakiś kłamliwy elitaryzm? Lepiej się ogarnijcie i
@Justycjariusz Ta patola od lat przenosiła się z lubuskiego do wielkopolski czy pomorza stąd te problemy.

Masz ból dupy bo jesteś z #podlasie. Idź modlić się o deszcz czy czcić nową lampę na ulicy xDD bo na wyjęcie kija z dupy zdecydowanie za późno. ..
Masz ból dupy bo jesteś z #podlasie. Idź modlić się o deszcz czy czcić nową lampę na ulicy xDD bo na wyjęcie kija z dupy zdecydowanie za późno. ..


@The_Riddler: Zostałeś zaorany i przyszła pora na "argumenty". Tego się spodziewałem.

Ta patola od lat przenosiła się z lubuskiego do wielkopolski czy pomorza stąd te problemy.


Nic się nie przenosiło, bo można sobie statystyki obejrzeć gdzie ilu potomków przesiedleńców żyje. Pierwsze
No to wrzuć te statystyki i mapy to chętnie się odniose. Do wysrywow nie zamierzam


@The_Riddler: Jedyną osobą piszącą wysrywy jesteś tutaj Ty xD I jeszcze nie potrafisz sobie wygooglować gdzie trafiali przesiedleńcy z Kresów Wschodnich tylko piszesz jakieś brednie.

Nie wnikam, że większość mieszkańców Ziem Odzyskanych pochodzi z Polski Centralnej i Zachodniej a nie z Kresów.