Wpis z mikrobloga

Haaaai

Kupiłem sobie JBL T450BT i tani adapter BT do kompa za jakieś 3 złocisze.
Problem polega w tym, że gdy słucham czegokolwiek, czy gram w coś to słyszę taki delikatny pisk w jednej z muszli. Gdy jest cisza na ekranie to po chwili piszczenie ustępuje, jednakże jest to troszku wkurzające ;) Czy to jest kwestia słuchawek, adaptera czy (jak mi się wydaje) tego, że jest to kwestia po prostu bezprzewodowych słuchawek.

Jakieś info ;)?

#jbl, #bezprzewodowe, #pytaniedoeksperta, #sluchawki
  • 3
  • Odpowiedz
@fullje: a odkopie a co mi tam. Znalazłeś może odpowiedź na problem? Bo planuję kupić te same słuchawki, ale jako że mój laptop nie posiada bt to adapter też jest konieczny więc setup będzie taki sam. Przy łączeniu z telefonem taki problem występuje? I czy słuchawki same w sobie polecasz? chodzi o cena/jakość i głównie czas ładowania/czas działania
  • Odpowiedz
A co do reszty bo pisałem to raaaaaaaano. Wytrzymują mi około 8 / 10 godzin. Gdy jest 10% baterii (moj telefon podaje ile zostało) to co jakiś czas przypominają się, że mają mało i trzeba je doładować. ładowanie jakies 2h chyba i są w pełni używalne. Nie zamieniłbym ich na inne. Kupiłem za 129 zł (jakas przecena) i polecam.
  • Odpowiedz