Wpis z mikrobloga

@przesympatyczny_pan: cała śmieszność polega na tym, że mój srajfon pokazuje po prostu ze SMS przychodzą z kontaktu Uber, bez żadnego numeru i nie da się zablokować. Z drugiej strony ostatnio po zmianie hasła na Uberze, kod weryfikacyjny przyszedł z tego samego kontaktu. ;-; czas usunąć konto chyba
@pizmakciezje: Do mnie dzisiaj z 10 smsów przyszło dokładnie takich samych, w zeszłym tygodniu jeszcze olałem. Jak mnie wkur*, że nie ma opcji blokować takich nieznanych sms'ów. skądś ta nazwa "uber" zamiast numeru telefonu przecież przychodzi... Nie chce blokować wszystkich nieznanych. Nawet nie wiadomo kto to pisze, żeby zgłosić, żeby się odjeb*. Gdzie jest RODO na to gówno się pytam? Co do pomyłki to na pewno nie jest to
Ktoś próbuje zmienić hasło do Waszego konta w Uberze. Właśnie przed chwilą dostałem takiego samego smsa, pomyślałem, że wejdę na konto i zobacze czy coś się tam dzieje, bo chyba tylko raz korzystałem z tego ubera. Uzywam opcji przypomnienia hasła i dokładnie takiego samego smsa dostaje jak tego co dostałem z dupy wcześniej "Twój kod Uber...." To samo dokładnie pojawiło się po logowaniu nowym hasłem, weryfikacja dwuetapowa, kod sms przyszedł. Więc tak
go samego smsa, pomyślałem, że wejdę na konto i zobacze czy coś się tam dzieje, bo chyba tylko raz korzystałem z tego ubera. Uzywam opcji przypomnienia hasła i dokładnie takiego samego smsa dostaje jak tego co dostałem z dupy wcześniej "Twój kod Uber...." To samo dokładnie pojawiło się po logowaniu nowym hasłem, weryfikacja dwuetapowa, kod sms przyszedł. Więc tak czy siak ktoś coś prób


@pizmakciezje: To nie kwestia głupiego srajfona tylko