Wpis z mikrobloga

@nieteczasy2 robiłem wczoraj to samo, dałem z siebie 200% na jednym podjeździe tylko po to żeby gps zgubił mi sygnał na cholerne 2 minuty. I wszystko jak krew w piach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nieteczasy2: Ja ostatnio słyszałem od zawodnika, że trzeba umieć wytrzymać solo tempo 38kmh przez 30km po płaskim, żeby na amatorskim wyścigu dać radę na luzie utrzymać się w peletonie O_O

Dla mnie hardkor, a mowa o amatorach. Wystartowanie w kryterium i nie utrzymanie się w peletonie to porażka, a nie wyścig. Odpaść i jechać za peletonem - już lepiej w ogóle nie startować.
Ja ostatnio słyszałem od zawodnika, że trzeba umieć wytrzymać solo tempo 38kmh przez 30km po płaskim, żeby na amatorskim wyścigu dać radę na luzie utrzymać się w peletonie O_O


@shusty: raczej tak. Zobacz sobie, że średnia prędkość wszystkich zawodników w takim Tour De France to 40km/h! Przez cały wyścig ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zobacz sobie, że średnia prędkość wszystkich zawodników w takim Tour De France to 40km/h! Przez cały wyścig


@geuze: Tak i oni robią sporo kilometrów, ale to jednak co innego jazda w peletonie z taką prędkością a samemu. A ten zawodnik jasno powiedział że 38kmh średnia samemu po płaskim przez 20-30km
@shusty: no ja wiem, że w peletonie - ale zobacz na jakim dystansie, w górach itd. To nie jest jakiś nieosiągalny wynik dla amatora - sam znam dziewczynę, która potrafi wykręcić taką średnią na 20km na czasówce ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja na takim odcinku nie mogę wyżej 26 wskoczyć, ale inna sprawa, że mam w sumie jakieś ~16kg stalowego touringowego kloca z barankiem i dopiero zaczynam