Wpis z mikrobloga

Myślałem, że dziś będę mógł złożyć wniosek o członka klubu #lazaro ... Niestety, jakiś #!$%@? postanowił otworzyć paczkę przede mną i zajumał mi siodełko, pedały, szybkozamykacz z przedniej piasty i klucze montażowe (o ile te w ogóle były w kartonie) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Protokół szkody spisany, dzwonione do producenta na 3 róźne numery, ale nikt nawet nie odebrał. Ostatecznie napisałem mejla, na którego nikt nie odpowiedział... Miał ktoś tak?

Nie najlepiej zaczyna się moja przygoda z #rower a szkoda, bo naprawdę długo zastanawiałem się co wybrać.
  • 5
  • Odpowiedz
Zdjęcie zrobione już po otwarciu paczki, ale daje dobry podgląd na to, jak to wyglądało. Wrzucam, może ktoś zapamięta i inaczej zareaguje, np. nie odbierze paczki. Dziura taka, że głowa spokojnie wejdzie. Zajrzałem, obejrzałem, rower był na miejscu, przednie koło też, kierownica już zamontowana chociaż pisali, że trzeba będzie samodzielnie przykręcić. Resztę chyba podświadomie zignorowałem. Pewnie dlatego, że nad zakupem roweru zastanawiałem się od września 2017, a dodatkowo od poniedziałku zacząłem
Archangel87 - Zdjęcie zrobione już po otwarciu paczki, ale daje dobry podgląd na to, ...

źródło: comment_hNvmbPVKerfzpaOr55seB9oEQJxDkreX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz