Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jakiś czas temu robiłem wpis o Polkach w #uk z czego 90% z nich jest dymane przez pana Turka u którego pracują.
Włączając w to 1 dziewczynę z chłopakiem i 1 po ślubie.

Ostatnio spotkałem swojego szpiega ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opowiada mi jak wyglądało to kiedy wydała się z tym że idziemy na piwo.

- Słuchaj idę z turkiem na piwo, choć
- już się umówiłam z @Oklasky
- z POLAKIEM się będziesz pokazywać?!

Ale zgniłem, a nie mogłem rozchodzić bo noga w gipsie.

#niebieskiepaski z Polski ja #!$%@?ę ogarnijcie się, od ostatniego wpisu trochę minęło a te z chłopakami nadal wystawiają dupę na każde zawołanie.

Kontrola najwyższą formą zaufania.

#zwiazki #zdrada #erazmus

W sumie nie uważam że #polki to dziwki, ale podwyższona grupa ryzyka jak najbardziej. Róbcie sobie testy po sexie i zakładajcie kondomy jak nie chcecie zostać w związku gdzie jesteście drugim wyborem
Oklasky - Jakiś czas temu robiłem wpis o Polkach w #uk z czego 90% z nich jest dymane...

źródło: comment_6XhjUgQtZnzq8s7Wbm22cZpop27OKCrm.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mielonkazdzika: tych 2 gości pewnie też tak myśli.

Historia też jest delikatnie zmieniona dla niepoznaki a detale usunięte, więc to że ktoś kto to czyta i zdaje mu się że to nie on...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asterling: @Paula_pi: @suluf:

Ten profil mam właśnie na takie rzeczy które nie da się powiązać z miejscami i ludźmi a żeby dużo rzeczy widzę lub wiem to czasem napiszę

Czy to pato czy nie, nie wypowiem się bo znam dziewczyny tylko z widzenia i nie jeden normalny Mirek chciałby zobaczyć ich #wgw

A co do bogatych Anglików to drift jest na kolorowych? i anty polski, to drugie wynika jednoznacznie
@Oklasky: Trzymają się razem, bo polski to jedyny język jaki znają. Czasem przygarną jakiegos Czecha albo Litwina.
U mnie w miasteczku wszyscy Polacy się znają i nie jest wcale tak ze jeden drugiemu nie pomoże. Ciężko mi znaleść faceta bo wszyscy porządni maja już żony a singlami są sebki wyklęte, z którymi nie mam tematów do rozmow. Ale nie są to źli ludzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a singlami są sebki wyklęte,


@Paula_pi: tak jak nie wszystkie Polki to puszczalskie tak nie wszyscy faceci to sebki {ci wolni} ale w poznanie trzeba włożyć czas i energię (w sumie zawsze trzeba).

Zadaj sobie pytanie jakiegoś są twoje umiejętności socjalne, bo nie każdy ogarnięty facet ma je na wysokim poziomie.

Ja proponuje swoim kumpelkom trening / wyzwanie ale wynik jest zawsze taki sam. Jak ja nie jestem zainteresowany to wracający
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paula_pi:
Trochę trudno mówić o trzymaniu się razem bo nie ma z kim innym pogadać. Takich ludzi też znałem.

Możemy jestem staroświecki ale jak nie jesteś gotowa pożyczyć komuś £50 {powiedzmy że za wiele to nie jest ale już coś} to tak średnio
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oklasky: wszyscy wolni Polacy w mojej mieścinie to sebki. Nie mowie ze wszyscy w Anglii
Nie będę jeździć niewiadomo gdzie by poznać faceta.
@Paula_pi:

Nie no zgadzam się związki na odległościach się nie sprawdzają 8 tak.
Tak sobie myślę że mała ta miejscowość jak jesteś aż tak pewna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oklasky: w ogóle nie wiem o czym mówisz

¯_(ツ)_/¯ sory ale nie rozumiem tej wypowiedzi

@Paula_pi:
Nie wiem na czym to trzymanie się polega ale jak nie Powierzysz komuś £50 ze spokojem to raczej mocno to luźny związek, tak na prosty rozum