Wpis z mikrobloga

Mirki co polecicie na pierwszy raz z "legalnych" narkotyków. Zastanawiałem się nad 1P-LSD. Już miałem zamawiać z Pasjonata ale zamknęli biznes. Najchętniej chciałbym coś w bloterach lub w pigułach. I nie chcę czegoś pobudzającego. mi chodzi by mieć jakiegoś fajnego tripa itd, Jakbyście też mogli dać linka skąd kupie takie rzeczy to było by fajnie.
#narkotykizawszespoko
  • 53
@Kilian: zamów z darknetu tam masz wszystko taniej i mniejsze ryzyko na to że zostaniesz wyruchany. Kwas jak najbardziej polecam, do tego analogi alfy i jakieś opioidy rc jeżeli nie chcesz się w normalne bawić.
@Darkejas: 1p-lsd też ma jakieś fajne efekty bo czytałem na forum.dopalamy.com to ludzie mieli tam fajne fazy. A wracając to ten prawdziwy kwas to po ile bloter na Darknecie ?
@Kilian: #!$%@? tylko nie o forum czytaj lepiej różowe niż to gówno to ze efekty są fajne nie znaczy że ty takie możesz miec bo vendor może dać ci mniejszą dawkę a kwas chodzi po około 20 zł za 100 ug
@Kilian: da sie kupic jak znasz kogos kto sprzedaje ;) z holandii mozesz sprobowac kupic trufle, bo one sa tam legalne i sa sklepy po polsku chyba nawet, a substancja w nich taka sama jak w grzybach