Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień dziewiąty - półfinały!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Wreszcie wkraczamy w fazę półfinałów. Zmierzą się tu 24 pasty. 3 półfinały zostały zrównoważone tak, żeby w każdej pojawiły się pasty z pierwszych, drugich i trzecich miejsc z poszczególnych grup poprzedniej fazy. Z każdego półfinału do finału wchodzą 3 najlepsze pasty.
Z grupy barażowej wychodzą do półfinałów: pasta o kiblu i czuwającym starym, pasta o psie na wystawie w galerii. Toczy się jeszcze zacięta walka o 3 miejsce między pastą o Toczku i pastą o leczo więc zachęcam do głosowania.

Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten wpis.
A więc głosujemy i niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień dziewiąty - półfinały!
Tag do obserwacji: #m...

źródło: comment_YwFCBW6hd8gQHLlxw49WeeFSlPyJhzB9.jpg

Pobierz

WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ PASTĘ (MISTRZOSTWA PAST PÓŁFINAŁ 1/3)

  • Pasta o Linijkarzu 8.8% (319)
  • Pasta o pompowaniu skóry 4.7% (172)
  • Pasta o wujku foliarzu i schronie na działce 13.1% (478)
  • Pasta o butach z CCC i Cejrowskim 11.8% (431)
  • Pasta o skupie katalizatorów Jarka Jakimowicza 13.2% (481)
  • Pasta o fanatyku wędkarstwa 30.3% (1103)
  • Pasta o grubym i zemście na patolu 8.6% (313)
  • Pasta o kiblu i czuwającym starym 9.4% (342)

Oddanych głosów: 3639

  • 55
Pasta o Linijkarzu
Ja zawsze robię tak: podchodzę do dziewczyny w autobusie i wkładam jej do ręki linijkę - Trzymaj. - mówię. Wtedy rozdziawia buzię i bada mnie spojrzeniem jakby zastanawiała się, czy przypadkiem nie chcę zjeść jej ojca. A ja, oparty o szybę autobusu mówię, że Andrzej jestem. - O #!$%@? tu chodzi? - pyta ona. - Ściśnij linijkę i odmierz 22 centymetry - z nonszalanckim uśmieszkiem pod nosem przenoszę wzrok
Pasta o pompowaniu skóry
Mój stary poparzył sobie rękę. NAPRAWDĘ, #!$%@?, ULTRA POPARZYŁ. Potrzebuje przeszczepu, więc jako jego syn zgodziłem się oddać skórę. Lekarz powiedział, żebym przyszedł na operację, to mi wszczepi ekspander. #!$%@?, nie wiedziałem, co to, ale poszedłem. #!$%@?, ja się obudziłem, to miałem na plecach pod skórą taką, #!$%@?, gumową kulę, a z niej przez dziurę w skórze wystawała gumowa linka, na której końcu jest taka czarna pompka jak
Pasta o wujku foliarzu i schronie na działce
graj w konterstrajka w kafejce
wróć do domu
włącz tv
pierwsza wieża płonie
po 5 sekundach #!$%@? się drugi samolot
hehe jaki fajny film
prezenterka płacze
o kurdebele to tvn24
o #!$%@? to nie film
mame mame chodź szybko wojna mocno xD
zaraz dzwoni wujek foliarz, który co roku przepowiada wojnę z rosją albo koniec świata i ma na działce przygotowaną piwnicę z zaopatrzeniem
Pasta o butach z CCC i Cejrowskim
Zima idzie a ja w starych adidasach już miałem dziurę taką, że można było 2 palce wsadzić więc po miesiącu wyrzeczeń dzięki którym zaoszczędziłem pieniądze, poszedłem wczoraj do galerii handlowej kupić sobie porządne buty na zimę. W sklepie CCC znalazłem pic rel. Solidne wykonanie, przystępna cena, modny wygląd- nie zastanawiałem się długo. Wróciłem z butami do domu, pochodziłem w nich po pokoju, poprzeglądałem się w
Pasta o skupie katalizatorów Jarka Jakimowicza
"Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a on odwrócił się, popatrzył na mnie i żując
aveniner - Pasta o skupie katalizatorów Jarka Jakimowicza
"Pamiętam jak liceum byłem...

źródło: comment_sMLh18RxBEghPMFwANyMk1cQ4DKU1Ln3.jpg

Pobierz
Pasta o fanatyku wędkarstwa
Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania #!$%@? wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała,
Pasta o grubym i zemście na patolu
Ø Bonć mno
Ø Lvl 13
Ø Początek gimbazy
Ø Masz nawet kilku qoompli
Ø Wszystko spoko gdyby nie pewien #!$%@?
Ø 1,90 wzrostu, biceps wielkosci mojej glowy
Ø Nazwijmy go patol
Ø Od poczatku #!$%@? wszystkim jedzenie I picie
Ø NIkt mu nie mogl nic zrobic bo syn wicedyrektorki
Ø Pewnego dnia przy próbie odbicia kanapki jeden z naszych dostał od niego w łeb
Pasta o kiblu i czuwającym starym
Jak miałem 15 lat i chodziłem srać, mój stary cały czas niby to przypadkiem kręcił się koło kibla i ciągle pytał: a co tam tak cicho, czemu cię nie słychać? jak pierwszy raz nie odpowiedziałem, to zaczął walić w drzwi i krzyczał: dlaczego milczysz, co się stało?przeklinał i wrzeszczał, że zaraz wyrwie drzwi z zawiasów. also, stary mnie opieprzał jak srałem i nie spuszczałem wody, ale
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (346)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @lubie-sernik @Merhant @MrCopyPasta @odjatakpawlacz @lolingPL @SonyKrokiet @Kakaoibulkazserem @123x321 @mikson123 @ranunculus @magnik1ng @Kuprix @Fezzu @hoppek @Oleksyl00 @kaczeg @Kulenfrau @Mucholep @Jasiu780 @Jakubon @Zetiks @Gikuuu @Krawiec995 @gapus98 @lucky_leo @MoloH @masowe-duraczenie @Sniper10200 @czesio1312 @justixx @piggy_ @solej851 @p1res @ccTV @