Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień siódmy!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Dzisiaj ostatnia normalna grupa - Grupa G, w ktorej pojawią się pasty o które najczęściej pytaliście w czasie mistrzostw
Głosowanie Grupy F wygrywa Pasta o butach z CCC i Cejrowskim, na drugim miejscu pasta o chodzeniu po bułki, a na trzecim pasta o dyskusji naukowej. Wszystkie trzy awansują do półfinałów.

Dalszy przebieg mistrzostw

Po analizie głosowania i Waszych sugestii skłaniam się jednak do pozostania przy planowanej formule turnieju z drobną zmianą. Tą zmianą jest jedna dodatkowa grupa - Grupa G miała połączyć dwie najlepsze pasty z 4 miejsc z tymi które do tej pory się nie pojawiły. Myslę, że lepiej będzie jednak rozbić to na dwa głosowania - dziś aż 10 oczekiwanych past, a w następnym głosowaniu baraże wśród wszystkich siedmiu past z 4 miejsc o pozostałe 3 z 24 miejsc w półfinałach. Półfinały i finał zostają bez zmian (bez dodatkowej fazy).

Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten wpis.

A więc głosujemy nad Grupą G i niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień siódmy!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast ...

źródło: comment_fR38khmGig26sKPWfoap83FjFHVKEHaQ.jpg

Pobierz

WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ PASTĘ (MISTRZOSTWA PAST GRUPA G)

  • Pasta o rakiecie na Łódź Bałuty 31.3% (963)
  • Pasta o zabieraniu kobiet do zoo 3.2% (98)
  • Pasta o rozumie i godności człowieka 5.1% (156)
  • Pasta o skupie katalizatorów Jarka Jakimowicza 17.2% (531)
  • Pasta o Karlu kaczym królu 2.2% (68)
  • Pasta o kałmuku 9.6% (297)
  • Pasta Inwokacja Stonogi 7.2% (221)
  • Pasta o kocu elektrycznym 1.4% (43)
  • Pasta o nazwisku Grzegżółka 8.7% (268)
  • Pasta o mafii zapiekankowej 14.1% (434)

Oddanych głosów: 3079

  • 63
Pasta o rakiecie na Łódź Bałuty

1. Rok 2035
2. Korea Północna jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km.
3. 'Generale Ping Pong, cel nowy jork'
4. czerwonyguzik.gif
5. Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno.
6. Rakieta leci w drugą stronę.
7. Cel: Łódź Bałuty.
8. USA dalej nie dało tarczy.
9. Rakieta w zasięgu radarów.
10. Trzeba ostrzec mieszkańców.
11. syrena.wav
12. 'GRAZYNA WYŁONCZ
Pasta o zabieraniu kobiet do zoo
Nie wychodzi Ci z kobietami? Zabierz niewiastę do zoo, najlepszego miejsca na randkę. Zabierałem do zoo dziesiątki kobiet i żadna z nich nie odmówiła. Wybierając zoo od razu masz u kobiety dwa plusy - to, że jesteś oryginalny oraz to, że jesteś wrażliwy. Myślisz, że kobiety lubią 127. sztampową randkę w restauracji dla snobów, w kinie lub w kawiarni? Kobiety lubią nowości, lubią przygody, lubią dawkę
Pasta o rozumie i godności człowieka
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie
Pasta o skupie katalizatorów Jarka Jakimowicza
"Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a on odwrócił się, popatrzył na mnie i żując
Pasta o Karlu kaczym królu
bądź mną, 24-latek żyjący w mieszkaniu na najwyższym piętrze, z widokiem na jezioro
pewnego dnia miej stary chleb, który niedługo się zepsuje
wyrzuć chleb z balkonu do jeziora, kaczki zbiegają się i zżerają chleb
jestem Karl, Kaczy Król
zacznij codziennie rzucać chleb kaczkom
kaczki zbiegają się całą hordą
rób tak przez jakiś miesiąc, po tym czasie codziennie około 100 kaczek zbiera się na wieczorny rytuał karmienia
wyjdź
Pasta o kałmuku
-bądź mno
-anon lvl 19
-1 września 1939
-mieszkasz w polsce b
-dziura zabita dechami
-z łóżka zrywa cię komunikat nadawany przez radio
-łączysz wątki
-wojna
-gdy polska wzywa moim honorem jest walka
-zakładasz onuce i biegniesz do drzwi
-gdy już łapiesz za klamkę ojciec wymierza ci blachę w potylice
-on: wykształcony człowiek,emerytowany oficer, weteran bitwy warszawskiej staje w drzwiach i zagradza ci drogę
-ty: debil wyrzucony ze szkoły,
Pasta Inwokacja Stonogi
Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KWW Stonogi to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która głosowała na tych #!$%@?ów karakanów z PiSu to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę,
Pasta o kocu elektrycznym
Anoni, mój wujek spalił się pod kocem elektrycznym xD
Właśnie dzwoniła ciotka i zapraszała nas na pogrzeb. Ogólnie to cała sytuacja rozpoczęła się 2 tygodnie temu kiedy #!$%@? wujo #!$%@?ł gołą ręką szybę w oknie jak go żona nie chciała wpuścić do domu. Później go już wpuszczała bo się bała o inne okna, ale jego ciąg alkoholowy dalej trwał. Wczoraj przyszedł naprany jak bolszewik ale nastały chłodne noce
Pasta o nazwisku Grzegżółka
Wierzcie lub nie, ale raz byłem aresztowany na jedną noc z powodu błędów ortograficznych, w dodatku nie moich xD
Był u mnie na osiedlu taki typek, zresztą z nim do podstawówki chodziłem, który miał ksywę GŻEGŻUŁ, bo raz taki podpis nasprejował na ścianie, podczas, gdy na nazwisko miał Grzegrzółka xD
Gżegżuł już w podbazie nie był zbyt bystry, a różnej maści substancje odurzające przyjmowane przez niego systematycznie od
Pasta o mafii zapiekankowej
Anony chcą posłuchać inby z patusami xD?

Jakieś 2 miesiące temu otworzyli mi pod blokiem nową knajpę serwującą zapiexy. Ja jako prawilny anon niewychodziłem z domu, bo babełe zawsze obiad robiła, ale jakieś półtora miesiąców temu babe postanowiła mi sprawić przyjemność i zamiast schabowego powiedziała mi żebym poszedł na te nowe zapiexy i mi dała 10 zł. Oczywiście heatingsy itd ale #!$%@?łem tam pomyślałem że zjem sobie coś