Wpis z mikrobloga

Cześć, mieliście problem z grą polegający na tym, że gra zawiesza się w lokacji "kanaył"? Jak dochodzę do niej to wygląda jakby była niewczytana (dziury w teksturach) a po chwili wyskakuje ekran ładowania na którym jest cały czas 0% i tak w nieskończoność. Dodatkowo po wyjściu z gry nie da się wczytać tego zapisu.
#thelastofus #ps3
  • 14
@Gonf to te kanały z początku? Moze sproboj pojsc, oczywiscie jezeli jest, inna droga. U mnie wieszalo sie tylko kiedy za dlugo zamulalem w jednej lokacji i tak jakby naped przechodzil w stan uspienia.
@kubabe: Jest to lokacja z połowy gry mniej więcej. Sprawdziłem, że trzeba wejść do jakiejś rury, w momencie podejścia do niej załącza się ekran ładowania i gra zawiesza się. :/
@kubabe: niestety nie. Czyściłem płytę ponieważ początkowo myślałem, że to może być błąd ze względu na jej zarysowanie ale jest w b.dobrym stanie..
@kubabe: Niestety gra ładuje się bezpośrednio z płyty więc nie da się odinstalować. W przyszłym tygodniu pójdę do sklepu i wymienię po prostu. Jeszcze raz dzięki za pomoc! :)
@kubabe: Odinstalowanie nie pomogło, tak samo jak odinstalowanie wszystkich aktualizacji. W związku z tym, niestety problem musi być z płytą albo napędem konsoli.