Wpis z mikrobloga

XD
Pytałem o ofertę Play Internet NET BOX, oczywiście "nielimitowany" internet nie chciało mi się czytać dokumentów, a podejrzewałem lejek więc napisałem do konsultanta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W zestawie otrzymujemy modem LTE kat 12, wg specyfikacji możemy osiągnąć prędkość 600Mbps/100Mbps.
To jest kpina xD Zapytałem jeszcze czy mają jakąkolwiek ofertę bez lejka - nie mają. 2018 rok i 100GB limitu...
#play #lte #heheszki #humorobrazkowy #internet #internetmobilny
Pobierz
źródło: comment_OrllureBcoC8xrf5xGaEfa9dibpmtafS.jpg
  • 73
@SanczoPanso: nie znalazłem żadnych haczyków w umowie od t-mobile, konsultantki też wypytywałem to 300 razy.
Tymczasem w 20s rozmowy dowiedziałem się o limicie 100GB jak play do mnie zadzwonił z nową zajebistą ofertą żebym u nich został xD
@dktr: ja mieszkam prawie w centrum Warszawy i mam do wyboru internet od netii/orange z prędkością 7mb/s (sprawdzone, miałem taki z 3lata temu) albo internet mobilny który działa w miarę dobrze z dobra prędkością. Nie dochodzi do mnie światłowód, nie mam kablówki nie ma nic tylko mobilny albo stare kable tpsa.
@PanKabaczek: W moim przypadku dobre 15 lat temu gdzie ADSL dopiero wchodził, SDI mieli nieliczni udało mi się połączyć z mojej wioski do kumpla miasta za pomocą AP IWE1100 i karty DWL510 - wszystko to kosztowało kupę szmalu ale miałem net o zawrotnej prędkości 115kbps. Aktualnie net dosyłam tam z firmy w której pracuję a mam tam światłowód od 2 isp za pomocą takich antenek. Spokojnie leci sobie ~150Mbps, da
@dktr jest ktoś ma do wyboru płacić 40 zł za 10 Mbps i do tego 50 za utrzymanie linii, co razem daje 90 zł, a interetu używa do przeglądania tesci, Yt, Insta, czasem w coś pogra to wybór interenu z sieci komórkowej za 30 zł 120 GB zaczyna mieć sens.
@LM317T biznes... Nie ma konkurencji to robią co chcą. Gwarantuje Ci że gdyby w Polsce była jedną sieć komórkowa to dziś nie płaciłbyś 30 zł za wszystko bez limitu(internet lejek), tylko pewnie z 90 xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dktr: no typie, u mnie na zadupiu po kablu jest 20mb/s, taka #!$%@? ulica. Mam od siebie 250 metrow swiezy nadajnik i po przejsciu na internet mobilny w Tmobile mam bez zadnych lejków i predkosc w granicach 170mb/s. Niebo a ziemia