Wpis z mikrobloga

@kocurowy: Nigdy co prawda nie tworzyłem w 3DSMax, ale ogarniam sobie Blendera. Minie jakiś czwarty rok jak go zacząłem się uczyć, w tym ostatnie 3 miesiące gdzie naprawdę do niego przysiadłem bo mi jest potrzebny.

Godziny spędzone na zrobieniu podstawowych modeli, których nadał nie potrafię dobrze oteksturować, omateriałować, ciągle zdarzają mi się artefakty w geometrii, nie potrafię stworzyć bez tony poprawek solidnej geometrii opartej na krzywiznach... w mojej grze nadal to
@kocurowy: ale ty ogarniasz ze w salonie playa abo w magazynie smażona dostaniesz tyle samo ale wraz z większym doświadczeniem dalej będziesz zarabiał 2k. Nie masz doświadczenia, jesteś po studiach bierzesz taka robotę na rok i po roku masz dwa razy tyle... Jezu ze takie rzeczy trzeba teraz ludziom tłumaczyć to mnie zaskakuje
@krzych0 praca w salonie czy magazynie nie rozwija, to fakt. Czy widzisz tam gdzieś info, że przyjmują juniora do wyuczenia? Nie. Szukają grafika do renderów. To że nie wymagają doświadczenia można włożyć w tyłek. Bo jeśli nie będziesz mieć folio ani umiejętności to tej pracy nie dostaniesz, a 2k za takiego skilla to po prostu ponury żart. Mnie przeraża, że są ludzie dla których to jest normalne.