Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam kłopot, jestem trochę stulej i przegryw(ostatnia dziewczyna 8 lat temu(mam 25)), a teraz los się do mnie uśmiecha, aż za bardzo... Poznałem fajną dziewczynę w klubie jakiś czas temu, ale nie wziąłem numeru. Przypadkiem ją ostatnio spotkałem i mi powiedziała, że się trochę obraziła, że nie wziąłem numeru itp itd, a jej się spodobałem i żebyśmy się umówili. Nie wiem co ona we mnie widzi. Poznałem też ostatnio inną kobietę, tylko ta jest po 40 i jest zajebistym #milf ... Od dawna o takiej marzyłem i nie wiem teraz co mam zrobić. Odpuścić sobie milfa na rzecz tej pierwszej, która jest naprawdę świetną dziewczyną i mogłaby pewnie być matką moich dzieci i może później jak nie wypali pluć sobie w brodę, że nie spełniłem wieloletniej fantazji, czy odpuścić tę dziewczynę na rzecz milfa i jak będzie #!$%@? to pluć sobie w brodę, że straciłem tamtą... Czy może naściemniać coś dziewczynie, że nie mam czasu przez np miesiąc, a w tym czasie wariować z milfem?(to ostatnie nie w moim stylu i #!$%@? bym się czuł kłamiąc więc raczej odpada)
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8