Wpis z mikrobloga

Mirki i inne takie spod znaku #xiaomi #miui #miuipolska #mi5x
Dostałem w swoje łapki dwa telefony MI 5x z zadaniem odblokowania ich i wgrania MiuiPolska. Dostałem pozwoleństwo od majnfrendów, odblokowałem oba, wrzuciłem im pliczek xiaomi.eumultiMI5X8.7.12v10-7.1.zip do głównego katalogu pamięci, zainstalowałem TWRP, które ruszyło. W TWRP wskazałem który plik maja zainstalować, czyli ten zip powyżej. Zainstalowało, poprosiło o restart co wykonałem grzecznie. I teraz zaczęły się schody bo oba telefony od prawie dwóch godzin wiszą na ekranie z logiem MI, poniżej przelatuja co chwilę trzy kropki i nic się nie dzieje. O ile mnie pamięć nie myli to instalacja MiuiPolska trwała o wiele krócej.
Co teraz mogę zrobić by nie uceglić obu słuchawek? Wyłączyć i włączyć ponownie czy dalej czekać?
  • 9
Uruchomił się w FastBoot, kazałem nadpisać TWRP jeszcze raz, ściągam najnowsze MIUIPolska. Nie bardzo tylko wiem skąd zassać starsze wydania MIUIPolska, np. sprzed przejścia na MIUI 10
@mariusz5891: Tak. Odratowałem obydwa telefony. Pierwszy poszedł po zassaniu MIUIPolska z datą 8.4.26 i odczekaniu kilkudziesięciu minut. Potem tylko próba połączenia z internetem i żądanie hasła do konta Xiaomi i poszło. Juz ręcznie dograłem mu najnowszy update MIUI do wersji 8.7.19
Z drugim juz tak łatwo nie poszło, czterokrotnie musiałem ponawiać instalacje TWRP i wrzucać różne wersje MIUI. Dopiero koło północy doczytałem że w TWRP powinno być zaznaczone w MOUNT -