Wpis z mikrobloga

Jedzcie ze mną żelki Mirasy! Wasz żelkowy diler ma dzisiaj urodziny, żelki dla wszystkich XDD
Atencjo przybywaj! Wśród plusujących to urodzinowe #rozdajo 3 osoby dostaną po 2 kg wybranych przez nas żelasków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A poza tym dla wszystkich mam P O T Ę Ż N Y rabat na mix żelkowych serduszek z 14,90 na 10,90 za 1 kg (uwaga, ważny do końca lipca). Jeżeli ktoś planuje słodki stół na weselichu to wręcz idealne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego dnia, idę zajadać żelki z łychą XD
ecco - Jedzcie ze mną żelki Mirasy! Wasz żelkowy diler ma dzisiaj urodziny, żelki dla...

źródło: comment_8cJc18ERzIWofGH5qo2MTxMotYmyAhk3.jpg

Pobierz
  • 45
@ecco: Chcecie schudnąć? Jedzcie żelki! Ale nie takie zwykłe. Słuchajcie mircy, opowiem wam historię.

Byłem sobie ostatnio w Tesco i zdałem sobie sprawę z tego, że chyba z dziesięć lat nie jadłem żelków. Stoi facet, lat trzydzieści pięć, łysina się zaznacza zakolami większymi niż ma Amazonka w górnym biegu, i ogląda żelki jak mały knyp. No i upatrzyłem sobie - Haribo sugar free. No spoko, bez cukru to może mi dziąseł
@Shadou: pieprzyc trzymanie moczu. Grunt by wujek Parkinson pozwalal zelkie w ręku utrzymac a wujek Alzheimer nie dukuczal na tyle by jeszcze pamiętać, po co się zelke do ręki wzięło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepszego, @ecco()