Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki. Tutaj #przegryw jak #!$%@?. #depresja i #zaburzenieosobowosci mocno. Ostatnio mam parcie na jakieś #przytulanie #calowanie, a nawet #sex Ponieważ przegryw mocno to nie potrafię zagadać do żadnej dziewczyny w realu. Co więcej, nie potrafię nawet żadnej znaleźć na #badoo czy innym #tinder . Zastanawiam się nad #roksa, ale nigdy nie byłem u żadnej #divyzwykopem . Ja boję się nawet zadzwonić do takiej. Mam jej powiedzieć, że chcę się z nią ruchać? Są jakieś #divy na sms albo wiadomości jakieś? Jakieś porady? Chciałbym jakąś na #seks, całowanie, wielokrotne zbliżenia, żebym mógł sobie poużywać całą godzinkę, a nie tylko do pierwszego spustu. Co to jest to całe #gfe? Chętnie bym spróbował #anal, ale to chyba na pierwszy raz z #diva to nie bardzo?
#garsoniera #diwy #stulejacontent
  • 23
@przegryw86: Pozwól, ze cie wprowadze chociaż jak boisz sie zadzwonić to nie wiem jak ty chcesz ruchac. Zapytaj sie czy przyjmuję jeszcze dzisaj i czy mozesz sie umówić ma dana godzinę. Gfe czyki girlfriend experience, diva traktuje cie jak faceta, kochanka a nie klienta. Jak coś to pytaj