Wpis z mikrobloga

@Ibuygou: Ten cały Michael jest jakiś nienormalny? Najpierw się go spytałem, czy dam radę od nich kupić jakieś dobre etui do Redmi Note 5. Napisał, że tak. Najpierw napisał cenę 7,99 USD. W następnej wiadomości napisał 8,99 USD, bo jeszcze wysyłka. Napisałem mu, że pisał najpierw o 7,99 USD. To napisał, że ok i mogę nie płacić 1 USD. Zapytałem się go, ile mam zapłacić. Napisał, że 6,99 USD. Zapłaciłem. Wczoraj jeszcze potwierdził adres. A dzisiaj pisze to:

Just got the news from my warehouse colleague.

The case should be $9.99 USD

We do not have the case on our website on sale.

I made the mistake.

How about we refund it back to you the $6.99 USD ?

Sorry again.

Tyle się napisał, że może mi to załatwić mimo tego, że nie mają tego na stronie, a teraz stwierdził, że jednak to będzie 10 USD.

Druga sprawa. Prosiłem cię oraz tego Michaela, żeby poprawił linijkę tekstu:

2 x Nano SIM card and 1 TF card can be inserted at the same time

Bo czytnik jest tutaj hybrydowy. Czyli normalnie się nie da używać 2 kart sim i 1 karty pamięci jednocześnie. Do tej pory jest to niepoprawione. On najpierw stwierdził, że poprawił. A w drugiej wiadomości, że jak poprawiał, to mu się to nie udało.

For the info you mentioned, I have tried to correct it, but failed.

https://www.ibuygou.com/p-official-original-xiaomi-redmi-note-5-4g-phablet-4gb-ram-64gb-rom-------global-version--black-11062.html

I to ma być sklep?
#ibuygou
  • 7
  • Odpowiedz
@Adrian77 Dzieją się teraz takie rzeczy jak finalne wprowadzenie www.Ibuygou.store i może pomyrdalo mu się z tą ceną dlatego taką wiadomość Ci przekazał, ale nie mam pewności i nie wiem co dokładnie mogło się stać. Wiem że mają duże zamieszanie i sporo nowych osób zatrudnionych, co może oznaczać że ktoś tam jeszcze nie ogarnia na sto pro wszystkiego. Z uwagi że mam ich logo w avatarze, to w imieniu sklepu Cię przepraszam
  • Odpowiedz