Wpis z mikrobloga

@nrvs3 obstawiam, że od 20 do 200 zł. Mój ojciec kiedyś na obrzeżach miasta płacił chyba 30 zł albo 40 zł. W jakimś wyeksponowanym miejscu w centrum pewnie musiałbyś dać do 200 zł, ale to już tylko moje własne szacunki.
@nrvs3: Ty, powiedz mi jedno, co ty chcesz tam reklamować? Bo tak na serio, to ja przez całe swoje średniej długości życie, nie skorzystałem z usług reklamowanych "na płocie" :D Pierwsze co robię, to wyszukuję usług w google, jak nie ma, to OLX, jak nie ma, to dla mnie taka firma nie istnieje :P
@Vein Chcę dotrzeć do klientów kilkoma "kanałami". Jeżeli chodzi o internet to wszystko już ogarnięte (FB, google, www, olx). Miejsce, w którym chcę powiesić takie ogłoszenie będzie miało sporą liczbę odbiorców (ruchliwa ulica, częste korki, baner obok przystanku autobusowego).
Jestem świadomy, że bez reklamy w internecie nie istnieję, ale chcę rozszerzyć grono odbiorców.
@nrvs3: sugeruję pytać się ludzi skąd isę dowiedzieli o firmie i zrobić staty, żeby nie wyszło, że hajs włożony na reklamę na płocie się nie zwraca :)
@Vein Mam lokal usługowy położony praktycznie przy jednej z głównych ulic (gen. J. Hallera) i w dużej części ludzie przychodzą, bo zauważyli oklejoną witrynę sklepową ze ścieżki rowerowej, z jezdni etc. i korzystają z usług.
Dlatego wydaje mi się, że baner/billboard może okazać się dobrym rozwiązaniem. (nie mówię tu o długoterminowym wynajmie powierzchni, chcę rozkręcić biznes i pokazać klientom, że jestem w danym miejscu i oferuję takie czy inne usługi - kwestia