Wpis z mikrobloga

Wiecie kto jest winny zakazu handlu w niedziele? POLACY ( ͡° ͜ʖ ͡°) To wy zagłosowaliście na PiS i teraz ponosicie tego konsekwencje. Macie to czego chciała większość i jeśli chcecie coś zmienić to idźcie na następne wybory oddać głos na opozycje
#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow i oczywiście #bekazkatoli bo wszyscy znamy prawdziwy powód dobrej zmiany xD
  • 112
  • Odpowiedz
@Sensu_Stricto: Kukiz nie jest w żadnej koalicji więc przestań bredzić. PSL owszem czasami się stawiało ale w koalicji PO-Nowoczesna obie partie mają identyczne poglądy więc oprócz kłótni kto więcej nakradnie ideologicznych wojen bym nie przewidywał. PSL przynajmniej starało się walczyć o sprawy rolników z których środowiska się wywodzą. Jak można być naiwnym aby twierdzić że oni obniżą jakieś podatki.
  • Odpowiedz
@Aedemkun: a #!$%@? za przeproszeniem, co prawda nie głosowałem na pis, ale przed wyborami byli przedstawiani i przedstawiali się jako złota partia. Poza tym w zestawieniu z po i PSL sprawiali wrażenie jedynego sensownego wyboru. Oczywiście od początku widziałem, że to pięknie rozegrana manipulancja, bo po współpracowało z pisem, żeby poprawić wizerunek pisu
  • Odpowiedz
@Sensu_Stricto: no oczywiście, że nie da się znaleźć takiego kraju, bo jesteśmy jedynym dużym krajem w Europie środkowo-wschodniej i chyba o tym wiesz... No ale wiekszy kraj, który "świetnie" sobie radzi z euro posiadając słabą gospodarkę przecież jest na południu. Nazywa się Grecja. A może nazywa się Włochy? #!$%@? a może Hiszpania? Nie wiem, nie wiem kurczę. Przypomnisz mi który z tych krajów upada coraz niżej i w którym z nich
  • Odpowiedz
No ale wiekszy kraj, który "świetnie" sobie radzi z euro posiadając słabą gospodarkę przecież jest na południu. Nazywa się Grecja. A może nazywa się Włochy? #!$%@? a może Hiszpania? Nie wiem, nie wiem kurczę. Przypomnisz mi który z tych krajów upada coraz niżej i w którym z nich panuje duże bezrobocie, a pensje maleją?


@Ogau: I wszystko przez wspólną walutę. Niebywałe! Jak się Bitcoin całkiem upowszechni, to światowa gospodarka jebnie tak,
  • Odpowiedz
@Major-Kajor-00jor: Nasraj se do ryja.
Każdy debil może iść do urny i łażą idioci i głosują na pisy, po, nowoczesne, #!$%@? etc, ale #!$%@? problem jest taki, że NIE MA na kogo głosować, PO PROSTU, człowiek inteligentny nie ma na kogo zagłosować, zrozum to dzbanie, obecny zestaw ugrupowań politycznych jest dla prymitywów, skierowany pod prymitywów, natomiast inteligentni ludzie nie mają ugrupowania na które mogliby zagłosować dlatego nie głosują, jeżeli jest ktoś
  • Odpowiedz
PO i jej hybryda Nowoczesna zostali już odsunięci od władzy po wielu aferach, dlaczego polaczki miałyby ponownie wybierać aferzystów, których 4 lata temu odsunęli od władzy?


@NaczelnyWoody: xDDDDDD dodajmy, że zdecydowana większosć to rozdmuchane przez pisowców fakeniusy
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: No właśnie w tym rzecz, że większość afer jest wyssanych z dupy i bez dowodów xD
Odpal se te słynne listy tysiąca czy tam miliona a moze miliarda afer PO i przeczytaj :D To wystarczy jako dowód czy czego oczekujesz? :D
  • Odpowiedz