Wpis z mikrobloga

u mnie sie waha między 19-21 km/h, też mtb, ale często zjeżdżam z asfaltu do lasu. taką średnią masz tylko na asfalcie czy też sobie urozmaicasz jazde?
via Android
  • 0
@wypok_smieszne_obrazki Kiedyś robilem po okolo 10k rocznie i potem była przerwa. A ta trasa zaliczona właściwie po 3 tygodniach, gdzie jakieś 8 razy robiłem trasy po okolo 60/70 kilometrów. Ale średnia to byly okolice 20 albo 23 na godzinę. Ta setka pykła po części
z podniecenia by zrobic to "coś" . Niestety w okolicy 70 kilometra miałem już bóle mięśni nóg gdy przekraczalem 30 na godzine. A co do tyłka jakoś bez
@LIBED: ja mam na szosie takie minimum 25km/h . Na krótkich odcinkach potrafię nawet 30km/h . Zależy od pogody. Często wtrafiam na spory wiatr który za cholerę nie da się rozpędzić :D
@LIBED myślę że fajna średnia,kiedyś przed kontuzjami duzo trenując na MTB na 100-150km wyciągałem 26-27. Teraz obijając się na szosie mam 25,a bez problemu można zrobić 33. Wszystko teren pagórkowaty, okolice Bielska
via Android
  • 0
@wicher63 Niestey caly czas myślę by zamienic mtb na szose, ale jazda po miescie, bruku itp. Mnie od tego pomyslu oddciaga.Bym musial mieć dwa rowery.