Wpis z mikrobloga

Ej Mirki bo ja to ogólnie nie gram w żadne gry.

Taki typ chce mi dać #ps3 za 100zł xD Opłaca się? Bo w sumie jebnąłbym się na kanapie i pograł w jakieś gtav czy inne coś bo nie grałem w nic od przynajmniej 5 latu (nie licząc csgo chwilę).

W ps3 można grać przez neta? Nie będzie zamulało to ps3? Rozumem że rozdzielczość też #!$%@? na tej konsoli? Ale w sumie nie zalezy mi na tym.

Bo myślałem żeby kupić #ps4 ale na #!$%@? mnie to jak za 100 też sobie pogram

#konsole #gry
  • 26
@lubie-sernik: Na ps3 wyszła masa zajebistych pozycji, weź obczaj rankingi gier i zobaczysz, że spora część jest do ogrania właśnie na trójce. Co do nowszych rzeczy, to wiadomo - w Wieśka nie pograsz. Jak za stówę, to bym się nie zastanawiał. Za tyle samo ją sprzedasz, jak Ci się znudzi, albo kupisz coś nowszego.
@lubie-sernik: bier kolego. Masa fajnych tytułów wyszła na ps3. Online jest dostępny i jest darmowy. God of War, Gran Turismo, FIFY czy PESy wychodziły, GTA IV i V. Jest Heavy Rain, The Last of Us. Seria Uncharted, generalnie wygooglaj sobie top50 ps3 games i będziesz miał co ogrywać, takie listy ci wszystko ładnie opiszą. na przykłada taka: http://www.ign.com/articles/igns-top-25-playstation-3-games
@lubie-sernik można teraz kupić gry na psstore w cenie 10-40zł które kosztowały po 200zł, ogólnie dużo hitów jest często w promocji
właśnie kupiłem mass effect 3, watch dogs,call of duty ghost's i saint rows 4 za 105zł i pewnie sprzedam konsole razem z grami(kontem)
Ps. The last of us jest super jak już się chwilę pogra, wciąga jak dobra książka.