Wpis z mikrobloga

Mirki czy ktoś z Was byłby zainteresowany pracą jako #tester / #testowanieoprogramowania w Krakowie? Poszukuję ludzi od juniora do seniora. Praca od "jutra" :)

Przy dzisiejszych trudnościach w znalezieniu sensownych ludzi na rynku, nie precyzuję dokładnie wymagań, poza tym, żeby osoba była komunikatywna i potrafiła pracować w zespole oraz posiadała jakieś doświadczenie z testowania oprogramowania. A już w ogóle było by super gdyby taka osoba miała doświadczenie w telekomunikacji / sieciach.

Ktoś, coś wie? Może kogoś polecić?
  • 9
Jak ostatnio testowałem aplikację to dev chciał mi udowodnić że puste wpisy w tabeli też są ok. Po czym jak to jego kierownik zobaczył to dawno nie widziałem kogoś tak #!$%@?. Ps. Raz w życiu byłem testem
A już w ogóle było by super gdyby taka osoba miała doświadczenie w telekomunikacji / sieciach.


@graba: Jaki typ oprogramowania wytwarzacie? Praca nad produktem czy dla klientów? Korporacja czy software house?
@rskk:

Jaki typ oprogramowania wytwarzacie?


To skomplikowane pytanie. Od małej aplikacji mobilnej, przez web aż po oprogramowanie bez interfejsu użytkownika instalowane na sprzęcie telekomunikacyjnym. Wiele testów integracyjnych między różnymi komponentami.

Praca nad produktem czy dla klientów?

Zdecydowanie praca nad produktem.

Korporacja czy software house?

SH.