Wpis z mikrobloga

Hej Mircy i Mirabelki!

Rozglądam się za namiotem ostatnimi czasy - może poradzicie coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potrzebowałbym namiotu na dwie osoby z przedsionkiem, moskitierą, minimum 3000mm wodo i żeby oczywiście wytrzymał pare wyjazdów. Da się coś takiego znaleźć do 200zł, czy niewykonalne? Może być używany.

Póki co znalazłem coś takiego na pewnym portalu aukcyjnym: https://allegro.pl/namiot-turystyczny-campus-almeria-2-wyprzedaz-ston-i7233010572.html
Czytałem wiele złego o sprzęcie campusa, ale czy w tej cenie znajde coś lepszego?
Może ktoś z #wroclaw chce się pozbyć namiota? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gory #autostop #podroze #namiot
  • 18
@Kuziool93: hej ! Ja kupiłam w zeszłym roku https://www.decathlon.pl/namiot-arpenaz-3-fresh-black-id_8357355.html

nie jest to może typowy namiot turystyczny, ale sprawdza się w różnych warunkach i przyda się do innych aktywności.

Idealny według mnie dla dwóch osób (chcoiaż niby jest na 3 :P) - jest niewielki po złożeniu, po rozłożeniu jest spokojnie miejsca na 2 osoby i ewentualne bagaże, dużym plusem jest ta technologia fresh&black - nie jest gorąco ani duszno nad ranem, jedyny
@Kuziool93: Tańsza opcja to Fjord Nansen Kostaryka, lepsza to Coleman Tasman 3 ewentualnie coś z Nature Hike z ali. Tego co tu wkleiłeś absolutnie nie kupuj, szkoda pieniędzy. Już lepiej tarp sobie kupić w decathlonie za 100 zł. Namioty oczywiście tanieją po sezonie.
@Kuziool93 Ostatnio spałem w fjordzie nansenie sierra 2, ze sklepu za 300, ale może jakaś używka będzie taniej. 2 przedsionki, sporo miejsca, długo wytrzyma, ale może być coś lepszego, ekspertem nie jestem ))¯_(ツ)_/¯
@Kuziool93: Teraz jest spoko namiot na promocji w skalniku, volven passat za 250zl, tylko że 3 osobowy, ale z doświadczenia polecam brać na tą jedną osobę wiecej, wtedy mamy więcej miejsca na plecaki a w razie czego ktoś z nami może pojechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuziool93: padać nie padało, ale zauważyłem że namiot w miejscu gdzie są gumki które go przypinają do szkieletu jest trochę rozciągnięty i nie wiem czy niedługo się nie popruje