Wpis z mikrobloga

@SosPomidorowy: Co prawda nie pracowałem na godziny ale miałem rozliczenie miesięczne i było to 5 lat temu, ale po roku dostałem podwyżkę do około 5400 brutto (w to wchodziły premie więc mówię średnio), a po 2 latach do 7200 brutto, a i mówimy o Krakowie, tester manualny/automatyzujący 50:50.
@SosPomidorowy: Ja po kilkunastu miesiącach wziąłem pracę za 4k na rękę na działalności (po opłaceniu wszystkiego już), ale miałem bardziej korzystne finansowo propozycje oraz nie uderzałem do korpo, wiec na pewno można więcej. Kwestia wiedzy.
Poznan here
@SosPomidorowy: wołaj między 13.70 brutto a X * 13.70 brutto ;) Gdzie X to jest kompletna niewiadoma o Twoich umiejętnosciach i obecnej pracy ;)
Nadal nie wierzę w porównywanie swoich zarobków względem innych, kiedy kompletnie nie zna się zakresu obowiązków, sumienności ich wykonywania i zdobywanej wiedzy oraz tego, co się już wie i umie ;)
@faramka dobrze prawi, przygotuj się do rozmowy. Opowiedz co zrobiłeś i co byś chciał zrobić, co
@venomik: W firmie jest taka ładna tabelka i moje stanowisko po 12+ miesiącach pracy przechodzi z Juniora na Pro - tak szef mi powiedział że muszę się załapać w nowy "stopień" aby nie gadać o żadnych "podwyżkach" tylko od razu podpisć nową umowę z nową kwotą. Podwyżkę 25% to ja miałem po 6 miesiącach pracy. Doświadczenie mam odpowiednie (tak sądzę), dostałem własny projekt aby odpowiadać za niego jako QA i jak
@SosPomidorowy: Też po nastu miesiącach myślałem, że mam odpowiednią wiedzę.
Później nauczyłem się więcej i zrozumiałem ile wcześniej myślałem.

[Tu wstaw wiadomy wykres, ale nie chce mi się szukać]