Wpis z mikrobloga

@Piwniczak35: spróbuj coś z opisu, albo ze zdjęcia wyciągnąć
albo jakiś #!$%@? tekst jak mirek kiedyś pisał "Lubisz chleb"

i podobno zawsze działa

sam muszę spróbować xD

a później udawaj takiego śmieszka ale z dystansem i takiego że ci zależy ale tylko na 15 %
  • Odpowiedz
@Piwniczak35: co za w ogole debil wymyslil ze tinder to tylko na seks ? ( pseudo reklamy tak mowia zebys sie nabral ) Przeciez laski nie mysla jak faceci zeby umawiac sie na sam seks bezzobowiazan musisz czyms sie jej przypodobac zeby rozlozyla nogi
  • Odpowiedz
@Piwniczak35: Ja ostatnio zrobiłem tak jak na mieście chciałem po piwku zagadać do loch. Przepraszam Panie ale dyskutujemy sobie z kokegami o tym kto częściej ocenia po wyglądzie jak uważacie oraz czy często podczas tej powierzchownej oceny się pomyliłyście ? Musisz zadać pytanie, które wywołuje emocje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Piwniczak35: podam Ci schemat mojego dzialania.
1. komplement - zawsze Ci odpisze. pociagnij z 2 zdania na ten temat, dopytuj.(masz bardzo ladne...),
2. jak minal dzien. odpisze, ze byla w pracy. jak odpisze, ze byla w pracy to odrazu atakuj z randka. tu niestety wchodzi alkohol i koszty no ale cos za cos. (ale dasz sie zaprosic na drinka/lampke wina na miesicie?). ona zapyta, czy nie za wczesnie, a Ty napisz,
  • Odpowiedz
@Loyalis: po 1 punkcie już przestałem czytać xD Po co ty każesz mu pisać komplementy jak ona dostaje dziennie 10 takich samych wiadomości? Ona potrzebuje faceta a nie kolejnego adoratora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Loyalis: Jeżeli już o jakiś detal ze zdjęcia nawiązywać, to lepiej sobie z czegoś zażartować, ewentualnie nawiązać do jakiegoś tematu związku z tym detalem, dzięki czemu mamy przez chwile o czym pogadaći może samoczynnie wywiąże się w trakcie rozmowy kolejny temat. A jeżeli sobie zażartujesz, ona zareaguje na to pozytywnie to znaczy że już masz z górki, i nie masz do czynienia z jakąś księżniczką
  • Odpowiedz
@Loyalis: To też zależy z tym komplementem, czy się lasce spodobasz fizycznie, bo jeżeli tak to możesz napisać " Lubie kupe " a i tak ci odpisze ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu chodzi też o to żeby rozmowa toczyła się naturalnie, a nie robić przesłuchanie jej ;p
  • Odpowiedz