Wpis z mikrobloga

Dzień dobry albo dobry wieczór Mireczki. Chciałem zawołać wszystkich plusujących ten wpis ale nie wiem jak i może szkoda im dupę zawracać. A chciałem wam wszystkim bardzo podziękować za całe wsparcie jakie mi okazaliście. Nie wierzyłem w potęgę mirko aż tak. Powoli stopuję z piciem (stopniowo) bo w końcu obowiązki wracają, a nawet przybywają. Codziennie wyobrażałem sobie tego posta inaczej i połowy nie pamiętam. Siedzę w domu rodzinnym, rozważam czy wracać do #lodz czy szukać roboty w innym mieście bo chęci wszelkie do powrotu na uczelnie odeszły gdzieś w cholerę. I nie wiem szczerze co mam więcej napisać, serio dziękuję wam wszystkim, po prostu dziękuję bo w tej chwili nie mogę nic więcej. Powoli dociera do mnie, że będę wracał do pustego mieszkania. Póki jestem tutaj jest inaczej, chociaż ciągle brakuje mi tego cholernego SMSa czy telefonu przed snem czy na pobudkę. Mimo, że czasem wkurzał.
Szczególnie podziękować chciałem @Mokry_karton i @kryniu za wsparcie w tamtym czasie.
#logikarozowychpaskow #tfwnogf i trochę #zalesie ale w sumie trochę #chwalesie bo nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło.
  • 75
@Mokry_karton miałem taki plan, ale pogoda mnie skutecznie odciągnęła od tego pomysłu. Aczkolwiek dzień się jeszcze nie skończył :D

@Arghez niby masz rację, ale wiem, że gdyby nie fakt, że dałem w ostatnim czasie mocno w palnik, to pewnie nie wytrzymalbym z tym burdelem na głowie.
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (1631)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @account_deleted @ThekratosII @Szuza @Norskee @Qulis @bartek_gol @Pioneer95 @kaziu12 @Richard_Bachman @johann89 @McMufinek @panpikuss @zelaznylatawiec @RedWizard @Mayrus @rogal_taki_smaczny @Kontenerowiec @WydajnaJednostkaIndywidualna @rwski @hyoideum @msbtdc @prnppp @lobeczek__ @Ryboflawina @ksioming @KapitanWarzywo @Prezydent_Polski @anonyme @kosa1410 @madmat @Shaunee @ketiow @fakeman @Ahir @