Wpis z mikrobloga

Hej,
mam na sprzedaż kierownicę Logitech G27 wraz ze stelażem Wheel Stand Pro Deluxe. Co niektórzy mogą mnie kojarzyć z początków AC League. Kierownica używana przez 4 sezony AC League (ok 400h przejeżdżone w Assetto Corsa) - w bardzo dobrym stanie, technicznie sprawna w 100%.
Piszę tutaj, bo może ktoś z Was będzie zainteresowany. Cena jaka mnie interesuje to 950 PLN.
Odbiór tylko osobisty w Warszawie.

W razie pytań - PW.

#sprzedam #simracing #acleague
c.....u - Hej,
mam na sprzedaż kierownicę Logitech G27 wraz ze stelażem Wheel Stand ...

źródło: comment_JolipLHf8xIHCWy4CCfcoHPLIIbBIrK6.jpg

Pobierz
  • 10
@wisnia6666: Zejdzie, G27 jest jako używka częściej kupowana niż G29. Nie ma za 1100 PLN Nowej g29 + stojaka. G29 - ok 1100 PLN, stojak min 360 PLN (nowe). Nie trzeba być orłem z matematyki, żeby określić że piszesz bzdury.
@wisnia6666: SERIO ?
Walisz mi tu cenami z UK, siedząc w UK ? :D Proszę bardzo, jak w PL wygląda strona którą mi przesłałeś dot. kierownicy. Po dzisiejszym kursie - 1107 PLN

Co do stojaka - poszukaj tego, który ja sprzedaję. Nie mówiąc, że w tym z linka "No sellers are currently delivering this item to Poland".

Misiu - ja to sprzedaję w Warszawie, nie w Londynie.

Kolejny Janusz, który próbuje
c.....u - @wisnia6666: SERIO ?
Walisz mi tu cenami z UK, siedząc w UK ? :D Proszę ba...

źródło: comment_OtqBH8T01EgDqkJZIbZKQEgyMVPtiiVk.jpg

Pobierz
@ckbucu fakt w pl wszystko droższe (nie wiadomo czemu). Dziwi mnie jednak cena g27. Przecież to ta sama kiera tylko dużo starsza i bardziej zużyta. Bardziej opłaca się tak czy siak kupić nową