Wpis z mikrobloga

  • 24
Jadę właśnie kupić rower w Decathlonie, jakieś wskazówki? Czy on będzie od razu zdatny do jeżdżenia ?? Co warto dokupić ?:D #rower
  • 106
  • Odpowiedz
  • 457
@quickk decathlon to sklep sportowy. Nie zwykly market. Sptzedaja gotowe do jazdy. Potrzebna jest na pewno pompka (za 12zl maja dobra), bidon, oswietlenie (wstrzymaj sie na razie bo to grubsza sprawa), jakas torebka na klamoty, jakis multitool.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
Inaczej, rower już mam wybrany triban 100 tylko chodzi mi o techniczne sprawy czy od razu można ejzdzic czy coś warto dokupić itd
  • Odpowiedz
triban to marketowe gówno, nie polecam


@Jeffrey_M: triban to przynajmniej ma jakąś gwarancję na ramę, a nie jak w takim romecie "do bramy i się nie znamy" ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@quickk: polecam tribany, mam i sprawdzają się. Lampki gówniane na początek dostaniesz, dokup podsiodłówke z dętką i łyżkami do opon oraz pompkę.
  • Odpowiedz
@quickk: przy rowerach zawsze jest koles który ci go ustawi tak abyś mogl od razu nim ruszyc w podroz. Choc mi za dobrze tego nie zrobil.
Moze i rower na poczatek ale zastanow sie czy nie chcesz czegos lepszego

będziesz żałował, wolałbym kupić używkę na dobrym osprzęcie niż gowno z dekatlona

@Indikatiwus_presentusaktiwus: jak ktoś kupuje najtansze to pozniej ma takie opinie. Placisz wiecej masz lepszy osprzet proste. Moj jest caly
  • Odpowiedz
@quickk: Co to za #!$%@? się dzisiaj tu wyprawia?! Pół wykopu jeździ na Tribanach z Decathlonu i nikt nie narzeka, same pozytywne opinie na rowerowych forach, rowery szanowane w kolarskim światku, a tu jak w lesie. Decathlon daje dożywotnią gwarancję na ramę, mostek, kierownicę i widelec. Bierz, będzie Pan zadowolony.
Na dzień dobry, obowiązkowo jakiś komplet oświetlenia (chyba nawet jest przy tym modelu), koszyk + bidon, podsiodłówka z zestawem naprawczym, pompka,
  • Odpowiedz