Wpis z mikrobloga

@pinkquartz: Proszę wybaczyć, używałem jedynie wyszukiwarki z gugla i jakoś nie mogłem znaleźć. Natomiast to co wstawiłaś dotyczy kwot kilkukrotnie wyższych niż podałem, będę więc szukał dalej. Mimo wszystko bardzo dziękuję za propozycje.
@DexterCho: ale to co podałeś to i tak za mało informacji, nikt Ci nie pomoże bo nawet nie wymieniłeś jakie nuty lubisz, jakich do tej pory używałeś itd., można tylko strzelać w ciemno. Napisz co Ci się podoba a ktoś na pewno pomoże.
@pinkquartz: Faktycznie, powinienem był nadmienić, że jestem laikiem, nie potrafię nic o nutach powiedzieć, prawdę mówiąc nigdy jakoś specjalnie wody toaletowej nie użytkowałem. Ja właśnie o taki strzał w ciemno proszę, coś stosunkowo popularnego, co będę mógł zakupić jako w swój pierwszy perfum.
@DexterCho: Jak nie w twoim budżecie? Nie napalaj się od razu na 100ml. Weź 50ml.
Issey Miyake L'eau d'Issey Pour Homme
Mercedes Benz Cologne
Lalique White
Loewe 7 Natural
Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey
Guerlain Homme L'Eau Boisée- ten będę miał jutro więc potwierdzę na 100%( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Minishcap: Dostałem dzisiaj próbkę. Są bardziej ziołowo-zielone, jakby dodano trochę z Amouage Memoir i mniej soczyste od L'Eau Boisee, mają w bazie więcej piżma. Ludzie na fragrantice porównują do Guerlaina Homme. GHLB jest lepsze, ale 21,15zł za 100ml to niezła cena.