Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Odejście Carmelo z Oklahomy jest kwestią czasu i teraz dostał zgodę na rozmowę z innymi klubami, co wykorzystał na spotkanie się w Vegas z Houston i Miami. Tym czasem Presti szuka rozwiązania, jak pozbyć się jego kontraktu (co pozwoli zaoszczędzić 90 milionów w podatku) i najbardziej prawdopodobną opcją jest zwolnienie go i zastosowanie strech provision. Chociaż Thunder szukają okazji, żeby go wytransferować, ale na to będą potrzebować jego zgody na zwolnienie klauzuli no-trade, a coraz więcej plotek mówi o takim rozwiązaniu.
#nba
  • 12
@Trae: są plotki właśnie, że uchyli no-trade. Jak im się to uda to nabiorę nowego szacunku do zarządu Oklahomy. Houston jeżeli go weźmie to będzie na włosku, jak będzie nadal grał tak #!$%@? jak w OKC to #!$%@? nawet mi ich nie żal. Oddać Arizę i Capelę, bo dało się maksa CP3 xDDDDD Jeszcze na dokładkę Melo xDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakby ktoś się zastanawiał, czemu ktoś miałby brać kontrakt Carmelo - wysoka umowa na jeden rok jest idealna, żeby zrobić sobie miejsce przed przyszłym free agency, gdzie będzie dużo dostępnych zawodników przy jednoczesnym wzroście salary. A przy tym możesz wepchnąć do Oklahomy jakiś swój gorszy kontrakt i jednocześnie próbować coś z niej jeszcze wyciągnąć (Ferguson, Abrines?). Jestem ciekawy, jak to się skończy.
@Trae: no nie jest to zła opcja z wzięciem Melo, ale nie #!$%@? ze względów sportowych. Jego powinien łyknąć team który własnie chce przewegetować rok robiąc miejsce na przyszłe FA, a nie poważny contender do tytułu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@iAmTS: Przepraszam bardzo, ale źle przeczytałem raport Woja i Carmelo już ZWOLNIŁ swoją klauzulę no-trade. No jestem strasznie ciekaw, czy wymienią go bezpośrednio do Miami, czy do jakiejś drużyny z cap spacem, która od razu go zwolni.
Mimo wszystko szacunek dla Carmelo, bo pomimo średniego sezonu, zgodził się tutaj przyjść, nie robił problemów w szatni o swoją rolę i teraz współpracuje z Prestim.
@Matus20095: sorka za późnie odpisanie, ale własnie za ruch z poprzedniego free-agency. #!$%@? się z kontraktów zeby zjeść PG na rok i Melo. Potem nie potrafili za bardzo zbudować chemii pomiędzy zawodnikami. Jakimś #!$%@? cudem utrzymali PG na następny kontrakt, to już duży plus.

Oni świetnie draftowali i rozwijali graczy a połasili się na rentale w tym sezonie. Gdyby PG #!$%@?ł to by się sami wyruchali na tysiąc lat, bo kontrakt
@iAmTS no tak, podjęli ryzyko i się opłaciło. Tylko wydaje mi się, że to nie było po prostu weźmiemy pg i zobaczymy czy podpisze, bo raczej przez cały ten rok starali się robić wszystko żeby go do tego przekonać.

Co do Melo to też tak nie do końca bo oddali przecież Kantera 21m/rok więc tak różnica nie jest taka ogromna.

Nie za bardzo więc mieli wyjście. Albo podatek i walczymy albo...