Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki, szukam pomysłu na prezent w ramach podziękowań dla rodziców. Drewniane drzewka ze słowami podziękowań odpadają, alkohol też raczej odpada, chciałabym żeby było to coś praktycznego.
Pomóżcie, bo niecałe 2 tygodnie zostały a pomysłu brak ;__;

#slub #wesele
  • 16
@kasik913: bez budżetu to słabo określić. Ja, jeśli dojdzie co do czego, mam w planach zrobienie albumu na zdjęcia, bo wykonuję takowe + kosz okolicznościowy. Brzmi oklepanie, ale materialnych sprzętów im nie trzeba, wyjazdy, spa czy inne tego typu odpadają, a kosz będzie spersonalizowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nama: raczej coś drobnego, tak ok. 100 zł na głowę, może trochę więcej
@Tasanga: nie robię wesela, tylko małe przyjęcie. Po prostu chcę im zrobić przyjemność ()
@matra: myślałam o albumie, w sumie album z koszem brzmi ciekawie :D
@kasik913: @Sanderalek: pozwolę się nie zgodzić.

Bardzo często wygląda to słabo i zwykle jest robione w okolicach 23-24 gdy wszyscy są pijani i już mają #!$%@?.
To minus.

Ale kilka razy widziałem takie podziękowanie na którym prawie sam się popłakałem.

Mniej więcej po obiedzie, jak stres schodzi para młoda walnęła tak piękne podziękowania, osobiste do każdego z rodziców, że wciąż mam to w głowie. Nic piękniejszego nie widziałem.

Wszystko zależy
@kasik913: mam ten sam problem ;____; nie będziemy robić podziękowań w trakcie wesela bo rodzice powiedzieli że nie chcą, ale czuję że coś wypada im dać, ale pomysłów brak (,)