Wpis z mikrobloga

Weganka śmiała napisać, że chciałaby zabić wszystkie zwierzęta hodowlane jeżeli to miałoby zatrzymać wszelkie przyszłe cierpienia jakimi poddawane są te zwierzęta i została wyśmiana za "hipokryzję" xD No tak, bo te zwierzęta nie zostałyby zabite w większości w ciągu paru lat i na dodatek mają wspaniałe warunki "życia" xD "KIM JESTEŚ BY DECYDOWAĆ O ICH ŻYCIU?!! 1one!?!" XD i nagle okazuje się, że zwierząt nie zabijać, że ich życie takie ważne xD eh, szkoda strzępić ryja naprawdę
#weganizm #wegetarianizm #bekazpodludzi #oswiadczeniezdupy #zalesie
  • 7
wygadywanie bzdur o jakiejś litości i okrucieństwie


@hej_wisos: Ogólnie nie potrafisz zrozumieć wartości refleksji moralnej, jakikolwiek nie byłby jej wynik, czy po prostu w przypadku zwierząt coś ci się zawiesza?

rozumiem, że ktoś może po prostu nie jeść mięsa, bo ogólnie akceptuje u ludzi "widzi mi się",


Nie, nie rozumiesz. Rozumiesz jakieś działanie wtedy, kiedy umiesz odtworzyć proces decyzyjny, który za nim stoi.
@Kampala: z góry zakładasz, że nie rozumiem "wartości refleksji moralnej"? No dobra.

A różne nawet pozornie absurdalne decyzje rozumiem, uwierz mi. W sumie poglądy wegańskie też rozumiem (ojej biedne zwierzątka () ), ale uważam, że mogą być trochę niespójne z naturą. I o to mi głównie chodzi.

Nie chce mi się w sumie wdawać w szczegóły, bo może wyjść ściana tekstu, która nie będzie nikogo interesowała.