Wpis z mikrobloga

U mnie w rodzinie - kuzyn dziadka, który wyszedł za Ukrainkę i miał z nią dzieci został przywiązany do drzwi stodoły i spalony żywcem razem z żoną i dziećmi (Ukrainka-żona za zdradę została spalona razem z nimi). Tata opowiadał mi to dopiero kilka lat temu, a dziadek dopóki żył to jak słyszał o Ukraińcach to zawsze klął pod nosem.

#wolyn #4konserwy #historierodzinne
  • 109
@revoolution: No chyba jednak jest inaczej a ty po prostu bredzisz. Bo nie wiem jak byś naciągał, jakie incydentalne przypadki przywoływał to nie było ani takiej skali zbrodni ani takiego sadyzmu. Oczywiście zastosowałeś manipulację rodem z żydowskich quasi-grossowych szczekaczek i przywołałeś incydentalne zbrodnie inspirowane przez Niemców. Których zarówno żydowska jak i niemiecka propaganda wybiera spychając odpowiedzialność na Polaków.

Stosujesz relatywizm dla idiotów, gdzie zestawiasz ze sobą zupełnie inną skalę, inne metody
@revoolution: Kolejne manipulacje:
* brak odniesienia do pierwotnego wątku i zarzutów,
* zmiana tematu,
* przypisywanie rozmówcy słów niewypowiedzianych (o Burym).

Bredzisz. Zbrodnie Burego nie miały ani tej skali, ani tych metod, ani nie były miesiącami planowane. I teraz są uczciwie opisywane. Ukraińcy zaś swoje wyczyny ukrywają, zaś sprawców gloryfikują. Więc łżesz pisząc jakoby "ale polacy lepsi nie byli". Otóż właśnie lepsi byli, bo nie wymordowaliśmy nigdzie całej ludności.
@revoolution: Znowu manipulujesz kanalizując na jakimś pobocznym wątku. Istotą była skala i czy zbrodnie były planowane miesiącami wcześniej. Więc bredzisz. Polskie zbrodnie możesz porównać do zabójstwa w afekcie co najwyżej.

Żadne polskie zbrodnie nie były planowane miesiącami. A Ukraińcy tak robili. Mają też co najmniej jedną, jeśli nie dwie skale ofiar więcej na swoim sumieniu.

Pisz do gadzinówki, oni płacą teraz za takie brednie. Co się będziesz na wypoku marnował. Tu
@MiKeyCo: co ty bredzisz człowieku, ty chyba nie wiesz jaki stosunek miało polskie społeczeństwo przed IIWW do żydów (do których nawiązałeś), Twój Bury też wspaniałym człowiekiem był, zawsze dzień dobry mówil ... bosz jak nienawidzę takiej ślepoty


To chyba nie zdajesz sobie sprawy jaki stosunek do Żydów przed wojną miała cała Europa, bo to nie polski rząd wpadł pomysl na wywalenia Żydów poza kontynent tylko Francuski
"Bosz, jak ja nienawidze takiej