Wpis z mikrobloga

  • 0
@StachuChmura: Niestety spadł z rowerka jakiś czas temu, a szkoda, bo mieli spoko pizzę. Później przez jakiś czas superbrudas próbował robić w tym lokalu kebabowy biznes.
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka: zrozum ze nie obchodzi mnie ze wierzysz w jakies mity jak komunizm, Leninka i inne smieszne leki dla orzegrywow i plebsu.
Komunizm to system totalitarny jak faszyzm, oba te syatemy opricz ideologicznych podobienstw laczy jeszcze jedno - przyciaga przegrywow zyciowych xD
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: Do mnei to piszesz dzieciaku? No to chyba się pomyliłeś bo ja w komunzimy i Leninów nie wierzę. Nie zmienia to faktu, że raczyłbym się przyzwyczajać do tego, że to obecność lewicowego "folkloru" w przestrzeni publicznej jest nieco bardziej akceptowana niż prawicowego i nie koniecznie ma to cokolwiek wspólnego z "pisaniem historii przez zwycięzców". To jest po prostu w rozwiniętych społeczeństwach dość naturalna kolej rzeczy.
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: A nie wiem czy komunizm jako taki jest akceptowany w przestrzenie publicznej. Faktem jest, że w krajach rozwiniętych różne skrajnie lewicowe koncepty są akceptowane społecznie znacznie bardziej niż skrajnie prawicowe. A czy przez elity? Myślę, że częściowo też. A piwo za 6 zł ogólnie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka: Co rozumieaz poprzez stwierdzenie "skrajne konceoty kewicowe sa bardziej akceptowalne"? #!$%@? z Toba sie nie da rozmawiac, piszesz jakbys byl uposledzony xD
Akceptowalne orzez kogo? Spoleczenstwo? Kalse wyzsza?
Jesli chodzi o apoleczenstwo to na zachodzie rozne antify i narodowcy maja lewnie podobne poparcie - to tdz zalezy od regionu, w Niemczech skrajna prawica bedzie pewnie miala wieksze, w takiej Hiszpanii skrajna lewica.
Ale generalnie radykalowie to margines od ktorego odcinaja
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: Koleś, jakby folklor lewicowy, jakieś komuny, squoty, organizacje takie i śmiakie itd. nie były bardziej akceptowany przez ogół (przestań mi tu #!$%@? wyjeżdżać z jakimiś klasami, co to ma za znaczenie?, może klasa przedstawicieli świata akademickiego, ludzi kultury? każdy wykopek świetnie wie, że lewica ma tam nadreprezentację co spędza mu sen z powiek) to już dawno byłby pozamiatany, a nie jest. Co to znaczy, że antify mają ledwie poparcie? Nie
  • Odpowiedz
Jakoś mi się tak miło zrobiło że mój ulubiony lokal jest szanowany i odwiedzany przez tak wybitną jednostkę()


@The_Riddler: Jak już kogoś muszą fascynować stare patusy, to polecałabym jednak Korwina.
  • Odpowiedz