Wpis z mikrobloga

@Acrivec: Przebiegłe płytki łazienkowe uderzyły go w róg ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pękł wyświetlacz, a szyba (digi) została cała, podobnie szkło hartowane ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Viarus_: Mój też :D Mam go już parę lat, zresztą to mój drugi N4. Ciężko go do dziś czymś zastąpić w rozsądnej cenie - czaję się na N8, ale cena jest #!$%@?, a między N4 a N8 nie ma praktycznie NIC.

Poza tym od paru tygodni miałem z nim problem - nie stykała mi taśma wyświetlacza jak docisnąłem obudowę na wysokości głośnika i przez to ekran się czasem wyłączał. Musiałem zrezygnować
@Viarus_: BTW. Swojego poprzedniego N4 dałem żonie - już się zadeklarowała, że mi odda, jak mi się nie uda mojego zreanimować ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Taka żona to skarb!
@Funky666: ja na przyklad N8 hejtuje za badziewnie umieszczony czytnik linii papilarnych. Liczylem ze Samsung zrobi upgrade i w N9 bedzie juz pod ekranem, ale gdzie tam - z wycieklych renderow wynika ze dalej jest umieszczony w tak fatalnym miejscu jak tyl urzadzenia. No wiec czekam do Note 10, podobno S10 ma miec potrojny aparat i ten nieszczesny czytnik juz pod ekranem, wiec w takiego N10 z trzema aparatami i czytnikiem
@Viarus_: xD Mnie się w ogóle nowsze Samsungi nie podobają, a od wprowadzenia ekranów 2:1 to jest dla mnie jakaś karykatura. No ale pewnie da się przyzwyczaić i z czasem stwierdzę, że to dobre rozwiązanie, a rysik (i inne funkcje notełów, a miałem jeszcze N1 i N2) tak pokochałem, że chyba będę musiał zaryzykować ¯\_(ツ)_/¯